21 березня під головуванням міського голови Павла Шимка відбулось чергове засідання виконавчого комітету Бахмацької міської ради, на порядок денний якого було винесено 15 питань.

   Враховуючи рішення позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, виконавчий комітет  міської ради вирішив призупинити роботу окремих пунктів незламності з 1 квітня. Зокрема, перевести пункти незламності на території громади за адресами: вул. Вернадського, 1, м. Бахмач (приміщення колишньої бібліотеки) та вул. Південна, 48, м. Бахмач   КВП “Комунальник”, (адміністративне приміщення) у режим “Готовності до розгортання”.

   Детально вивчивши питання та керуючись рекомендаціями Державної екологічної інспекції в Чернігівській області, погодили видалення самосійної чагарникової порослі та аварійних дерев на території громади.

   Також у ході засідання було розглянуто низку важливих питань, які стосувались служби у справах дітей, що забезпечує  соціальний захист та права неповнолітніх. Зокрема, розглянули та погодили надання дозволів на правочини з нерухомим майном, де зареєстровані малолітні діти.