Фото без описуОсновне завдання співпраці системи безоплатної правової допомоги з уповноваженими органами з питань пробації полягає у наданні якісної правової допомоги суб’єктам пробації. Правова допомога вкрай необхідна суб’єктам пробації, адже вона сприяє формуванню правової культури та забезпеченню прав та соціальних гарантій суб’єктів пробації.

   Так, 7 березня 2023 року на базі Ніжинського районного сектору №3  філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області спільно з головним спеціалістом Відділу «Бахмацьке бюро правової допомоги» Валентиною Згонник, відбулася зустріч зі звільненими від відбування покарання з випробовуванням та з метою підвищення правосвідомості суб’єктів пробації був проведений правопросвітницький захід на тему: «Безоплатна правова допомога в умовах воєнного стану».

   Під час бесіди фахівчиня бюро розповіла присутнім про діяльність бюро правової допомоги, види правових послуг, які клієнт може отримати при зверненні до Бахмацького бюро правової допомоги, категорії громадян яким надається безоплатна первинна та вторинна правова допомога. Також, було наголошено, що в умовах воєнного стану за безоплатною правовою допомогою можна звернутися онлайн до контакт – центру системи БПД за номером 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні, номер функціонує цілодобово.

   В ході проведеної роботи учасникам надано консультації та інформаційні матеріали відповідно до індивідуальних потреб кожного.

Анна ГОРБАЧ, начальник Ніжинського районного сектору №3

філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області