Фото без опису Другий відділ Ніжинського РТЦК та СП запрошує на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського та старшинського складу.

   Приймаються громадяни призовного віку, які мають вищу, професійно – технічну освіту, повну або базову загальну середню освіту, і не проходили строкової військової служби;

   Резервісти та військовозобов’язані, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою;

   Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського та старшинського складу становить від 18 до 45 років (в особливий період - до 60).

   Грошова допомога за підписання першого контракту складає від 21472 гривень до 26840 гривень.

  Заробітна плата осіб рядового, сержантського та старшинського складу становить 22000 гривень. Для Військових частин ДШВ ЗСУ, ССО, ВМС ЗСУ розмір грошового забезпечення військовослужбовців більший (від 26000 гривень). У районі постійної дислокації підрозділу, та під час військового стану в залежності від лінії знаходження підрозділу заробітна плата становить 30000-100000 тисяч гривень.

   Звертатись за адресою: Чернігівська обл., м. Бахмач вул. Шевченка, 38.

тел. (04635)-2-17-78