Фото без описуНаразі одним з головних пріоритетів роботи Центру надання адміністративних послуг м. Бахмач  залишається обслуговування старшого покоління, людей з вадами здоров’я, а також тих, кому важко пересуватись. Послуга Мобільна валіза  є унікальною нагодою отримати адміністративні, соціальні та інші публічні послуги за місцем перебування заявника (вдома, в медзакладах, тощо).

    Послугою мобільний кейс скористався мешканець с. Глибоке Халимонівського старостинського округу Семеренко Михайло Остапович. Сусідка Михайла Остаповича звернулась до нашого центру, щоб оформити заяву та декларацію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого пічного побутового палива. Тож наш адміністратор виїхала до будинку, де мешкає заявник та надала необхідну послугу.

    Нагадуємо, що правом на отримання адміністративних послуг на віддаленому робочому місці можуть скористатись суб’єкти звернення з категорії:

         осіб, які досягли 80-річного віку;

         осіб, з інвалідністю 1 групи;

         осіб, що за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватись, у т.ч. перебувають на стаціонарному лікуванні у комунальних медичних закладах;

         осіб, які отримують соціальну послугу догляду вдома, яка надається територіальними центрами надання соціальних послуг;

         осіб, які проживають у віддалених населених пунктах Бахмацької МТГ.

       Для отримання адміністративних послуг суб’єкт звернення або особа-заявник, що представляє інтереси суб’єкта звернення (родич, соціальний робітник, сусід, тощо), звертається до Центру надання адміністративних послуг  згідно із графіком його роботи. Далі адміністратор Центру надання адміністративних послуг:

    формує заяву на отримання адміністративної послуги на віддаленому робочому місці з відміткою про погодження на проведення відео та аудіо фіксації надання адміністративної послуги, яка засвідчується підписом заявника. До заяви додаються копії документа, що посвідчує особу суб’єкта звернення, та документа, що підтверджує категорію осіб;

    визначає/погоджує дату та час візиту адміністратора до суб’єкта звернення за визначеною у заяві адресою.

   Запрошуємо скористатись послугою всіх бажаючих маломобільних громадян та сільське населення Бахмацької громади. Спеціалісти Центру надання адміністративних послуг якісно нададуть послуги та необхідне консультування.