Фото без описуДнями у Ніжинському районному секторі №3 філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області відбувся захід для суб’єктів пробації на тему: «Без паніки. Алгоритм дій у разі мінної та радіаційної небезпеки». Мета заходу полягала у підвищенні рівня знань суб’єктів пробації щодо ризиків поводження із вибухонебезпечними предметами та ознайомлення з алгоритмом дій при ядерному вибуху.

   Під час заняття інспектори пробації продемонстрували як виглядають вибухонебезпечні предмети, розповіли про те, де вони найчастіше можуть знаходитися та яку небезпеку той чи інший предмет може нести. Також, нагадали, що при виявленні небезпечної знахідки, необхідно терміново повідомляти службу порятунку або національну поліцію за номерами телефонів «101» або «102».

   У ході спілкування також ознайомили присутніх із алгоритм дій у разі радіаційної небезпеки, закликали не нехтувати порадами та берегти своє життя та своїх близьких. Адже в умовах воєнного стану слід бути готовим до будь-яких дій зі сторони ворога.

Анна ГОРБАЧ, начальник Ніжинського районного сектору №3

філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області