Фото без опису Сьогодні провели в останню земну дорогу воїна Володимира Васильовича Лисечка. Провести мужнього сина України та востаннє попрощатися з ним прийшли його друзі, побратими, керівництво громади, однокласники, найближчі та найрідніші люди.

   Володимир Лисечко народився 29 березня 1969 року. Закінчив Стрільницьку школу. Потім – строкова служба в армії. Після повернення працював у будівельній бригаді в місцевому сільгосппідприємстві. Згодом займався приватними будівельними роботами.

   Був мобілізований до ЗСУ 15 червня 2023 року. Головний сержант, сапер-радіотелефоніст 1 інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу військової частини А7085, Володимир Лисечко загинув за Україну 12 жовтня 2023 рокув районі населеного пункту Нововодяне Луганської області.

   На вівтар української державності оборонець поклав найдорожче - своє життя. Він боровся заради того, щоб наше майбутнє мало шанс на існування. Правдивий, щирий, справедливий. Воїн до останнього подиху тримав стрій.

    Щиро співчуваємо та розділяємо біль непоправної втрати разом із рідними й близькими, всіма, хто знав, любив і шанував Володимира.

   Низький уклін нашому Воїну, перед яким ми всі в неоплатному боргу. Нехай Господь оселить щиру душу спочилого у Царстві Небесному.

   Світла пам’ять і вічна слава Герою!