Наша культура – самобутня, має багатий спадок і навіть сьогодні живе та розвивається, що є подвигом, адже боротьба з ворогом іде не лише на землі, у морі та повітрі, а й у інформаційному просторі, де російські варвари намагаються споганити та знищити існування всього українського загалом.

   Культура під час війни – це зброя. Вона не вбиває, але є важливим способом боротьби. Тому сьогодні, в День працівників культури та майстрів народного мистецтва, міський голова Павло Шимко слова подяки адресував людям, які тримають наш культурний фронт, допомагають наближати Перемогу та підтримують ЗСУ.

   Також привітав і висловив вдячність колегам за творчість і волонтерство директор комунального закладу «Бахмацький базовий Будинок культури» Бахмацької міської ради Євген Фостій.

   За вагомий внесок у національно-патріотичне виховання, розвиток української культури, з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Почесними Грамотами міської ради нагороджені колективи Бахмацького та Фастовецького сільських клубів, а також подарунковий сертифікат на акустичну систему вручено колективу Красилівського сільського Будинку культури.

   Почесними грамотами Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації нагороджені

- ГНЕНИК Олександр, концертмейстер І категорії комунального закладу «Бахмацький базовий Будинок культури» Бахмацької міської ради

- Колектив Красилівського сільського Будинку культури комунального закладу «Бахмацький базовий Будинок культури» Бахмацької міської ради (директор – Марина Насилівська).

   Бажаємо всім працівникам сфери культури теплоти у серці, міцного здоров’я, благополуччя, творчих успіхів і невичерпної наснаги. І надалі підтримуйте дух народу, надію на світле майбутнє та надихайте на рух вперед до Перемоги.