Документ було розглянуто на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради, яке відбулося 19 грудня. Проєкт бюджету, який підготовлено, враховуючи норми та зміни чинного законодавства, незважаючи на обмежений фінансовий ресурс, є збалансованим (по доходах і видатках) та носить соціальний характер. Обсяг доходів визначено у сумі 304 млн 625 тис грн. Видатки соціального спрямування  складають 225 млн 172 тис. гривень (або 75,3 %). З них,  на заробітну плату працівникам бюджетних галузей буде спрямовано 176 млн 52 тис. грн (59,2 %), на енергоносії – 39 млн 819 тис. грн. (13 %). У повному обсязі враховано зростання мінімальної заробітної плати та вартість енергоносіїв для бюджетних установ.

       Серед важливого – виділення коштів на програми з соціальної підтримки Захисників і Захисниць України та членів їх сімей, родин загиблих (померлих) воїнів (1 млн 90 тис. гривень); забезпечення житлом окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України (1 млн грн); підтримки військових частин (7 млн грн) тощо. Зокрема, на початку року 7 млн грн буде спрямовано на підтримку ЗСУ - військовим частинам, від командування яких отримали клопотання щодо необхідності покращення їх матеріально-технічної бази. Загалом, у 2023 році на підтримку ЗСУ з бюджету громади було виділено 16 млн грн – це, окрім коштів, які передбачалися на цільові програми, що стосувалися підтримки правохоронних органів та інших силових структур.

       Більш детально про бюджет громади на 2024 рік – після його затвердження на сесії міської ради.

    Також на засіданні виконавчого комітету затвердили рішення про організацію громадських робіт у 2024 році та тарифи  на соціальні послуги, які надаються комунальною установою «Центр надання соціальних послуг» Бахмацької міської ради.