Фото без описуЩороку, 22 січня, українці відзначають День Соборності, присвячений об'єднанню України, яке відбулося у 1919 році, коли Директорії Української Народної Республіки проголосили Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу.

   З нагоди цієї важливої історичної дати для клієнтів пробації у Ніжинському районному секторі №3 філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області відбувся виховний захід історично-патріотичного характеру на тему: «Соборність у наших серцях: від минулого до сьогодення», з метою відродження паростків духовності, пробудження зацікавленості до поглибленого вивчення історії та культури надбань українського народу, виховання поваги та любові до рідного краю, його історичного минулого і сучасності.

   Працівники Ніжинського РС №3 разом з клієнтами пробації пригадали історію української державності, традиції відзначення свята єдності в Україні за роки незалежності, провели паралелі між подіями ХХ століття та сучасністю, висловили сподівання на щасливе майбутнє нашої неподільної та незалежної держави.

   Соборність України – це результат тривалої боротьби українського народу за свою свободу та незалежність. І подвиги героїв України ХХІ століття доводять, що бажання українців жити в соборній незалежній Україні тільки укріпилося.

Анна ГОРБАЧ, начальник Ніжинського районного сектору №3

філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області