На 87 році життя перестало битися серце шанованої та поважної людини, відмінника охорони здоров’я, Почесного громадянина міста Бахмача, депутата Чернігівської обласної ради трьох скликань, депутата Бахмацької районної ради сімох скликань – Івана Павловича Білогруда.

   Відійшла у вічність душа Великої Людини, життя якої було до останку віддане людям. Його внесок у медицину залишиться назавжди на золотих скрижалях історії Бахмаччини та у пам’яті людей. Все життя він гідно ніс горде звання Лікаря, був взірцем інтелігентності, інтелектуальності, етики та честі.

   Іван Павлович народився 13 січня 1937 року в селі Обмачів. Після закінчення Обмачівської та Батуринської середніх шкіл вступив до Дніпропетровського медичного інституту, де навчався з вересня 1955 року по липень 1961 року і отримав диплом з відзнакою. У 1961-1965 роках працював лікарем-хірургом дільничної лікарні у Батурині, лікарем–нейрохірургом Чернігівської обласної лікарні. Потім (1965-1970) – лікар-хірург Бахмацької ЦРЛ, був завідувачем травматологічного відділення (1970-1973), згодом (1973-1974) завідувач хірургічним відділенням, а з березня 1974 року і по січень 1998 року опікувався здоров’ям людей на посаді головного лікаря. Свого часу був активним учасником ветеранського руху.

   Іван Павлович Білогруд, відкритий, добрий, який весь свій земний шлях до останку віддав охороні здоров'я і людям, назавжди залишиться в наших серцях.

   Бахмацька міська рада висловлює глибокі співчуття рідним та близьким покійного, всім, хто знав, працював з ним, поважав і любив його.

   Світла пам'ять!

   Прощання відбудеться завтра, 17 лютого 2024 року об 11:00, в Спасо-Преображенському храмі, а поховання – на місцевому кладовищі, що по вулиці Ярослава Максименка.