Фото без опису13 червня о 12:30 в приміщенні Бахмацької міської ради відбудеться зустріч жителів громади із юристами благодійного фонду «Право на захист». Фахівці надаватимуть безоплатні індивідуальні юридичні консультації населенню щодо оформлення статусу внутрішньо переміщеної особи, фіксації руйнування майна та подання заяв про такі факти до правоохоронних органів, реєстрації та грошової допомоги ВПО; одержання всіх видів документів, в тому числі відновлення втрачених або знищених; оформлення соціальних виплат, доступу до землі, житла та власності та інших юридичних питань (крім сімейного права).

   Довідково:

   БФ «Право на захист» реалізує проєкт «Забезпечення захисту прав та юридична допомога внутрішньо переміщеним особам, та людям, що постраждали внаслідок війни» за угодою з Управлінням Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні.

   В рамках реалізації даного проєкту БФ «Право на захист» в партнерстві з УВКБ ООН (Агентство ООН у справах біженців) розпочало масштабну програму допомоги, що включає моніторинг захисту, надання юридичної допомоги, реєстрацію на грошову допомогу  найбільш вразливим категоріям внутрішньо переміщених осіб. Програма служить доповненням до національної системи соціального захисту та соціальної допомоги, та має на меті надати комплексну допомогу людям, які були змушені тікати із зони проведення активних бойових дій до населених пунктів Чернігівської області.

   Юристи БФ «Право на захист» проводять роз’яснювальну роботу серед ВПО і постраждалих від збройної агресії осіб, здійснюють прийом запитів щодо правових консультацій  та правової допомоги за допомогою телефону, електронних засобів зв’язку, шляхом відвідування громад, мобільних індивідуальних і групових консультативних сесій.