Разом для громади!

  • 102

  Фото без опису Дорога державного значення Ніжин–Бахмач–Дмитрівка вже давно була у критичному стані. Ями, розбитий асфальт і небезпека для всіх учасників руху стали щоденною реальністю.

   Міська рада неодноразово зверталася до балансоутримувача — Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області. Але в умовах війни першочергово спрямовуються ресурси на підтримку ЗСУ та безпекові заходи, тому громада взяла ініціативу на себе.

 Депутати ухвалили рішення про співфінансування ремонту аварійних ділянок дороги:

• між Бахмачем, Тиницею та Григорівкою,

• між Бахмачем і Пісками.

   З бюджету громади буде виділено 4 млн грн, ще близько 1 млн грн спрямовує Служба відновлення та розвитку інфраструктури.

   А найголовніше — вже стартували реальні зміни! 

   Завдяки підтримці депутата обласної ради, керівника ПСП «Пісківське» Валерія Колоші, розпочато ремонт однієї з найпроблемніших ділянок — від Пісок до Красилівки. Аграрій інвестував у роботи 1 млн грн власних коштів.

  Щира вдячність Валерію Колоші за небайдужість, конкретні дії та готовність допомагати.

   Сподіваємося, що попередні домовленості стануть реальністю і приклад Валерія Колоші надихне й інших аграріїв громади долучитися до спільної справи та разом зробити дороги безпечними.

   Коли бізнес і громада об’єднують зусилля — з’являється результат.

Разом – сильніші.

Фото без опису