Діти в родині – це, поза сумнівом, щастя. А коли ці діти ще й талановиті, то це щастя, помножене на кількість.

   Сьогодні пройшло нагородження переможців онлайн-конкурсу «Таланти багатодітної родини». Відзнаки та солодкі подарунки отримали 49 юних талантів у різноманітних номінаціях.

   Привітав обдаровану молодь міський голова Павло Шимко та побажав їм впевнено крокувати до своєї мрії, здобуваючи вершини нових перемог, а Україні – Перемоги і миру.

   Номінація «Вокальне мистецтво»:

Артем Видиш - І місце, керівник – Наталія Тищенко, Бахмацька школа мистецтв імені Андрія Розумовського.

Юлія Корень - І місце, керівник – Світлана Ситайло, Бахмацька школа мистецтв імені Андрія Розумовського .

Лілія Білозор - друге місце, керівник – Світлана Ситайло, Бахмацька школа мистецтв імені Андрія Розумовського.

Аделіна Дубина - друге місце, керівник – Наталія Тищенко, Бахмацька школа мистецтв імені Андрія Розумовського.

Анна Назаренко - третє місце, керівник – Лариса Ворона, Тиницький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.

За участь у конкурсі “Таланти багатодітної родини”, номінація "Вокальне мистецтво" нагороджена Тетяна Фазан, керівник – Лариса Ворона, Тиницький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.

Гран-прі в номінації «Вокальне мистецтво» отримує Софія Головченко, керівник – Світлана Ситайло, Бахмацька школа мистецтв імені Андрія Розумовського

Номінація «Образотворче мистецтво»:

Діана Горна - перше місце, керівник – Ірина Серга, Бахмацька школа мистецтв імені Андрія Розумовського

Антон Степура - перше місце, керівник – Ірина Серга, Бахмацька школа мистецтв імені Андрія Розумовського

Софія Хомутиннікова - друге місце, керівник – Алла Клепач, Бахмацький будинок дитячої та юнацької творчості

Ярослава Мочалова- друге місце, керівник – Алла Клепач, Бахмацький будинок дитячої та юнацької творчості

Мирослава Олашина - третє місце, керівник – Красноголов Наталія Володимирівна, Фастовецька гімназія

Марина Гришко - третє місце , керівник - Тетяна Іващенко, Тиницький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.

За участь у номінації «Образотворче мистецтво» нагороджені:

Крістіна та Іванна Гладишеві, керівник – Ірина Серга, Бахмацька школа мистецтв імені Андрія Розумовського

Андрій Ковтун, керівник – Тетяна Іванько, Бахмацький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 4

Радомір Якубовський, керівник – Людмила Ярошенко, Бахмацький ліцей № 1

Анастасія Шелемба, керівник – Наталія Красноголов, Фастовецька гімназія

Матвєй Степура, керівник – Ірина Серга, Бахмацька школа мистецтв імені Андрія Розумовського

Софія та Тетяна Фазан, керівник - Тетяна Іващенко, Тиницький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.

Денис Тонконог, керівник – Алла Пащенко, Бахмацький заклад загальної середньої освіти № 4

Номінація «Музичне мистецтво»:

перше місце - Надія Єфімова, керівник – Лариса Удовичко, Бахмацька школа мистецтв імені Андрія Розумовського

перше місце - дует Аделіни та Наталії Дубини, керівник – Інеса Чижик, Бахмацька школа мистецтв імені Андрія Розумовського

друге місце - Вікторія Мартиненко, керівник – Оксана Головач, Бахмацька школа мистецтв імені Андрія Розумовського

друге місце - Анна Павлина, керівник – Олена Леус, Бахмацька школа мистецтв імені Андрія Розумовського

друге місце Єлизавета та Анастасія Дудко, керівник – Олена Прокопенко, Бахмацька школа мистецтв імені Андрія Розумовського

третє місце Єлизавета Видиш, керівник – Олена Леус, Бахмацька школа мистецтв імені Андрія Розумовського

третє місце Марія Лисун, керівник – Лариса Удовичко, Бахмацька школа мистецтв імені Андрія Розумовського

У номінації “Зірковий дует” нагороджені Софія та Артем Ракша, керівники – Тамара Головач, Оксана Романова, Бахмацька школа мистецтв імені Андрія Розумовського

У номінації “Оригінальний жанр” нагороджена Софія Хомутиннікова, керівник – Олена Прокопенко, Бахмацька школа мистецтв імені Андрія Розумовського

За участь у номінації «Музичне мистецтво» нагороджені:

Денис Тонконог та Артем Ракша, керівник – Оксана Романова, Бахмацька школа мистецтв імені Андрія Розумовського

Номінація «Українська патріотична пісня»:

перше місце Марія Лисун, керівник – Василь Нестеренко, Бахмацький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 2.

перше місце Дарина Кузьмин, керівник – Галина Подоляк, Фастовецька гімназія

друге місце Наталія Дубина, керівник – Наталія Тищенко, Бахмацька школа мистецтв імені Андрія Розумовського

третє місце Лідія Погуляйло, керівник – Галина Подоляк, Фастовецька гімназія

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»:

перше місце Евеліна Джура, керівник – Лариса Ткаченко, Бахмацький будинок дитячої та юнацької творчості.

перше місце Уляна Гриненко, керівник – Оксана Шпак та відзнака у номінації “Оригінальний жанр”, керівник – Віталіна Василенко, Бахмацький будинок дитячої та юнацької творчості

друге місце Соломія Татаренко, керівник – Віталіна Василенко, Бахмацький будинок дитячої та юнацької творчості

друге місце Денис Костюченко, керівник – Тетяна Іванько, Бахмацький заклад освіти № 4

третє місце Софія Коломійченко, керівник – Віталіна Василенко, Бахмацький будинок дитячої та юнацької творчості

третє місце Микола Сепік, керівник – Наталія Сербінчук, Бахмацький будинок дитячої та юнацької творчості

За участь у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» нагороджені:

Марія Донська, керівник – Надія Дробот, Тиницький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.

Анастасія Назаренко, керівник – Оксана Шпак, Бахмацький будинок дитячої та юнацької творчості

Назар Гриценко, керівник – Олена Дуб’янська, Бахмацький ліцей № 1

Микола Гришко, керівник – Микола Йосипенко, Тиницький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст..

Діана Костюченко, керівник – Лариса Ткаченко, Бахмацький будинок дитячої та юнацької творчості

Софія Сідун, керівник – Тетяна Іващенко, Тиницький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.

Номінація «Хореографія»:

третє місце Діана Костюченко, Анна Горбач, Анатолій Стрілець, Денис Тонконог, керівник – Ірина Цепух, Бахмацька школа мистецтв імені Андрія Розумовського

За участь у номінації «Хореографія» нагороджуються:

Дарина, Марина та Зоряна Гришко, керівник – Світлана Бойко, Тиницький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.

Вітаємо талановитих дітей, вчителів та батьків!