аучери було видано Чернігівською обласною службою зайнятості протягом січня-лютого 2024 року. Переважна більшість (59 людей) з тих, хто скористався цією послугою, громадяни віком 45+. Серед отримувачів ваучера 8 переселенців та 3 людей з інвалідністю.

   До речі, новий фах здобувають 65 наших земляків, ще 5 – підвищують кваліфікацію. Для навчання всі вони обрали робітничі професії: кухар, штукатур, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, кондитер, тракторист-машиніст, водій, оператор котельні.

   Зауважимо, ваучер на навчання – це унікальна можливість безкоштовно підвищити свій фаховий рівень або здобути нову професію чи спеціальність за допомогою служби зайнятості. Отримати його можуть громадяни певних категорій, які мають професійно-технічну, фахову передвищу або вищу освіту, не зареєстровані в службі зайнятості як безробітні та не проходили протягом останніх трьох років перепідготовку за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Це:

   - люди віком старше 45 років;

   - звільнені з військової служби;

  - внутрішні переселенці;

   - люди з інвалідністю;

   - учасники бойових дій;

   - громадяни, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, а також ті, які у період воєнного стану в Україні отримали поранення або травми внаслідок військової агресії.

   Нагадаємо, за ваучером можна пройти навчання за однією зі 124 професій та спеціальностей із затвердженого Переліку, здобути як робітничий фах, так і вищу освіту.

   Щоб отримати ваучер, треба подати заявку онлайн за посиланням https://voucher.dcz.gov.ua/ або звернутися до найближчого центру зайнятості.

   Є запитання? Скористайтеся нашим каналом онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv

Чернігівський обласний центр зайнятості