Бахмацька міська громада

Чернігівська область, Ніжинський район

Новини ЦЗ

11 Січня, 2022 р., 15:24
Не зайвим буде нагадати, що до 01 лютого юридичні особи з чисельністю штатних працівників від 8-ми осіб мають подати Інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії в сприянні працевлаштуванню за 2021 рік.
11 Січня, 2022 р., 15:23
Це стосується тих роботодавців, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні в Україні, здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців, надають послуги з посередництва у працевлаштуванні за кордоном.
06 Грудня, 2021 р., 10:14
03 грудня 2021 року до Міжнародного дня людей з інвалідністю у Бахмацькій районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості  проведено профорієнтаційний онлайн - захід для осіб даної категорії, в якому взяла участь начальник відділу «Бахмацьке бюро правової допомоги» Яна Погоріла.
25 Листопада, 2021 р., 12:10
Чому нелегальна зайнятість залишається популярною, особливо серед молодих шукачів роботи? А легальна зайнятість, що передбачає оформлення трудових відносин, сплату податків, дотримання соціальних гарантій, багатьма роботодавцями сприймається не як прямий обов’язок, а як бонус чи конкурентна перевага? Відповідь на ці запитання криється в самому понятті «легальна зайнятість». Спробуємо розібратись.
24 Листопада, 2021 р., 16:30
       Професійна орієнтація – це допомога людині у виборі або зміні професії, нового робочого місця.
21 Жовтня, 2021 р., 10:51
За порушення законодавства безробітним «світить» кримінальна відповідальність
20 Жовтня, 2021 р., 10:25
Послуги служби зайнятості стають ще доступнішими. Якщо Ви плануєте свій професійний шлях або не можете визначитися з вибором професії, у нагоді стане онлайн-платформа державної служби зайнятості з професійної орієнтації та розвитку кар'єри. Створена вона з метою безкоштовного надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі, тобто без відвідування центру зайнятості. Скористатися нею може кожен, у кого є потреба у виборі або зміні професії, виборі майбутнього напряму професійного навчання, визначенні схильності до підприємницької діяльності, оцінці власних здібностей та навичок.
20 Жовтня, 2021 р., 10:23
Можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників на ринку праці Держави Ізраїль надана українським громадянам в рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль від 07 червня 2016 року (ратифікована та набула чинності 16 листопада 2016
27 Вересня, 2021 р., 09:56
       У рамках укладеної угоди про співпрацю Бахмацької районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості з 2 відділом Ніжинського територіального центру комплектування та соціальної підтримки щодо відбору кандидатів для прийняття на військову службу за контрактом  22 вересня відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройні Сили України.
11 Серпня, 2021 р., 11:38
Про початок опалювального сезону заздалегідь потурбувалися не тільки господарники-роботодавці, а й служба зайнятості. Жоден опалювальний сезон для зареєстрованих безробітних, які за освітою і досвідом роботи є операторами котельні, машиністами (кочегарами) котелень  не розпочинався без попередньої перевірки знань.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора