Бахмацька міська громада

Чернігівська область, Ніжинський район

Бахмацький районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області

30 Вересня, 2021 р., 14:03
Питання вирішення конфліктів мирним шляхом та пропаганда ненасильницької поведінки по відношенню до оточуючих на сьогодні є дуже актуальним та важливим у суспільстві, а особливо серед клієнтів пробації.
20 Травня, 2021 р., 14:58
18 травня на базі Бахмацького районного сектору філії Державної установи “Центр пробації” в Чернігівській області відбулась зустріч психолога Бахмацької комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» з особами молодіжного віку, які перебувають на обліку в Бахмацькому районному секторі.
30 Квітня, 2021 р., 08:56
Волонтер пробації - це особа, яка покликана на сприяння у виконанні завдань пов'язаних з здійсненням нагляду та проведенням соціально-виховної роботи з клієнтами пробації.
13 Квітня, 2021 р., 09:55
     Усі ми знаємо, що за будь-який злочин має бути покарання. Але у більшості людей у свідомості виринає лише один варіант покарання – в’язниця. Та, на жаль, не всі задумуються, що ізоляція від суспільства не є вирішенням проблеми. Адже відбувши строк за тюремними мурами, особа, яка вчинила злочин, повернеться назад у нашу громаду, знову буде нашим сусідом і ходитиме поруч з нашими дітьми…
24 Березня, 2021 р., 14:12
     23 березня 2021 року на базі Бахмацького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області, в рамках співпраці для осіб, котрі перебувають на обліку, організовано зустріч з практичним психологом Бахмацького КУ «Центр надання соціальних послуг» Макаренко Інною Анатоліївною, яка провела із суб’єктами пробації профілактично-інформаційний захід на тему: «Самоконтроль у конфліктних ситуаціях».
16 Березня, 2021 р., 11:26
15 березня 2021 року відбулась робоча зустріч між представниками Бахмацької комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» та начальником Бахмацької РС філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області Горбач Анною.
26 Лютого, 2021 р., 10:57
     Одним з головних чинників, які можуть забезпечити виконання уповноваженими органами з питань пробації покладених на них завдань і функцій, є налагодження тісної співпраці з громадськими суспільствами, спільна робота у напрямку соціалізації правопорушників. З цією метою, законодавством передбачена можливість залучення до виконання функцій, покладених на пробацію, волонтерів пробації.
30 Вересня, 2020 р., 11:59
  В рамках проекту "Заради життя" 08 вересня 2020 року Бахмацький районний сектор філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області відвідала соціальний працівник БО «Чернігівська мережа» Анна Лаврик.  Бажаючим суб’єктам пробації було проведено скринінгове анкетування на ВІЛ, ВГС та туберкульоз, та у разі виявлення ризиків інфікування ВІЛ - інфекцією було запропоновано проведення швидкого тестування, шляхом проведення експрес-тестів, які визначають наявність в крові антитіл до вірусу і робляться «експрес-методом» через забір крові з пальця. Ці експрес-тести дозволяють проводити тестування практично в «польових» умовах і дізнатися результат за 10–15 хвилин.
30 Вересня, 2020 р., 11:58
  09 вересня  2020 року старшим інспектором Бахмацького РС філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області Тетяною Мороз було ініційовано зустріч з директором Бахмацького РЦСССДМ Василем Оніщенко, за участю суб’єкта пробації, яка опинилась в складних життєвих обставинах.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора