До уваги мешканців та гостей громади!

Законодавством України заборонено самовільне випалювання сухої рослинності, а за порушення цієї вимоги Кодексом України про адміністративні правопорушення передбачено штраф від 3 тис. 60 грн до 6 тис. 120 грн для громадян та від 15 тис. 300 грн до 21 тис. 420 грн для посадових осіб.

Центри безпеки – майбутнє територіальної громади!

За статистикою, понад 40 % усіх пожеж відбуваються у сільській місцевості. Під час таких пожеж гинуть люди, отримують значні ушкодження оселі та майно громадян, а господарства зазнають чималих збитків. Найбільш гостро стоїть питання організації гасіння пожеж у місцевостях, де існує багато населених пунктів, до яких перший пожежно-рятувальний підрозділ може прибути тільки через значно триваліший час, ніж нормативні 20 хвилин. Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, схвалена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2014 № 333-р, відносить до основних повноважень органів місцевого самоврядування базового рівня (об’єднаних територіальних громад) забезпечення гасіння пожеж, вальних підрозділів, а також розвиток добровільного пожежного руху у всіх населених пунктах Бахмацької територіальної громади.

Упродовж минулого тижня підрозділами ДСНС України врятовано 103 людини та ліквідовано 930 пожеж

Упродовж минулого тижня (з 07.02 по 13.02) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.

Активна превентивна робота серед населення, аби попередити загибель та травмування громадян на кризі

   Рятувальники Ніжинського районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області кожного дня проводять рейди з мешканцями Ніжинського району. Працівники ДСНС розповідають про небезпеку, до якої може призвести нехтування правилами безпеки, та наголошують на тому, що потрібно робити в такій ситуації. Також мешканцям вручаються інформаційні листівки.

З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад півтори тисячі вибухонебезпечних предметів

  Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. 

Рятувальники відпрацьовують житловий сектор громадян

   Новий рік лише розпочався, а на Чернігівщині зареєстровано 75 пожеж на яких внаслідок дії небезпечних факторів вогню загинуло 14 осіб. Так 18 січня в с. Браниця Бобровицької територіальної громади Ніжинського району під час пожежі житлового будинку загинула жінка 1973 року народження та троє її малолітніх онуків. Аби зменшити цю сумну статистику та вкотре звернути увагу населення більш відповідальніше ставитися до вимог правил пожежної безпеки рятувальники Ніжинського районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області щоденно здійснюють відпрацювання житлового сектору на території населених пунктів району. Особлива увага приділяється помешканням малозахищених верств населення.

Заходи безпеки під час Водохреща!

   19 січня всі православні християни відзначатимуть одне з головних свят – Водохреща. Для того, щоб свято не обернулося трагедією необхідно чітко дотримуватися правил поведінки перебування на воді та льоду. Щорічно рятувальники району забезпечують безпеку цих заходів. Для цього чітко визначаються місця для купання, обстежуються водоймища та вживаються додаткові заходи безпеки. Тож, всі охочі зможуть належно вшанувати християнські традиції у спеціально обладнаному для цього місці, без ризику для життя. Пам’ятайте, неприпустимим є купання в необладнаних для цього місцях та з неперевіреним дном. Не можна розпочинати Хрещенські забави без представників служб порятунку і медичних працівників та купання дітей без нагляду батьків чи дорослих. Не можна пірнати у воду безпосередньо з льоду. При груповому купанні, кількість людей, що знаходиться у воді, не повинна перевищувати трьох осіб.

Заходи пожежної та техногенної безпеки під час святкування Різдва!

   Ніжинське районне управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області звертається до настоятелів церков, храмів та прихожан щодо дотримання правил безпеки під час підготовки та проведення Різдва.

Рятувальники навчають мешканців Бахмацької громади правилам безпеки

З метою запобігання виникнення пожеж, надзвичайних подій, випадків загибелі і травмування людей на них, рятувальники Ніжинського району разом з представниками поліції та органами місцевого самоврядування щотижнево здійснюють профілактичні відпрацювання населених пунктів шляхом подвірних обходів, відвідування водойм та інструктажів серед населення.

Суб'єкт господарювання має можливість отримувати адміністративні послуги дистанційно

         Суб'єкт господарювання має можливість отримувати адміністративні послуги, що надаються Державною службою України з надзвичайних ситуацій, дистанційно в електронному вигляді.