Відкриття меморіальних дошок видатним землякам

Відкриття меморіальних дошок видатним землякам

   9 листопада в нашій державі відзначають День української писемності та мови, який був започаткований Указом Президента в 1997 році. Дата припадає на важливе православне свято – день вшанування пам’яті Нестора Літописця. Саме він був послідовником творців писемності слов’ян Кирила і Мефодія. Дослідники вважають, що писемна українська мова починається з його праці. Нестор Літописець є автором неоціненного скарба нашої культури – “Повісті минулих літ”.

Почесні відзнаки з нагоди професійного свята

Почесні відзнаки з нагоди професійного свята

   9 листопада - Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва. Відзначення свята – це визнання ролі української культури в процесі пробудження та формування національної свідомості. Українська культура змогла вистояти під могутнім натиском чужих агресивних впливів, зберегти свою самобутність, первозданну чистоту і автентичність. Символічно, що працівники культури та майстри народного мистецтва відзначають своє професійне свято разом із Днем української писемності та мови.

Шукаємо Е-лікарняний: 4 кроки до початку виплат

Шукаємо Е-лікарняний: 4 кроки до початку виплат

      З червня 2021 року на базі реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування створено Електронний реєстр листків непрацездатності. Але незважаючи на те, що електронна система лікарняних в Україні  вже довела свою ефективність, у лікарів, роботодавців та застрахованих осіб до цього часу виникають запитання щодо порядку роботи системи електронних листків непрацездатності.

КУ “Центр надання соціальних послуг”:  надання соціальних послуг у Бахмацькій міській територіальній громаді

КУ “Центр надання соціальних послуг”: надання соціальних послуг у Бахмацькій міській територіальній громаді

   Соціальне обслуговування - найбільш складна, але безумовно найлюдяніша складова соціальної сфери, бо базується на принципі гуманізму та стосується кожного члена громади. Саме тому, в період реформування системи соціальних послуг, проведення структурних реформ та децентралізації фінансування установ та закладів соціальної сфери, важливо не залишити без допомоги жодної людини, яка потребує підтримки.

Шановні працівники соціальної сфери!

Шановні працівники соціальної сфери!

   Щиро вітаю вас із професійним святом і дякую кожному за доброту, щирість і любов до людей. Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі ви небайдужі до чужих проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги.

Відзнаки найкращим до Дня залізничника!

Відзнаки найкращим до Дня залізничника!

   Сьогодні, 4 листопада, в Україні відзначають День залізничника. З нагоди професійного свята Почесною грамотою Бахмацької міської ради нагороджені:

Важлива інформація!

Важлива інформація!

   З метою налагодження автобусного сполучення з населеними пунктами Бахмацької територіальної громади уже від завтра, з 3 листопада, вводяться в дію зміни до існуючого автобусного маршруту № 9. Так, автобус у щоденному режимі буде здійснювати перевезення пасажирів від площі Героїв Майдану м. Бахмач до Бахмацької міської лікарні із заїздом до с. Бахмач 2.

Зверніть увагу!

Зверніть увагу!

   Завтра, 3 листопада, у центрі вакцинації від COVID-19 у місті Бахмачі за адресою: вул. Першотравнева, 36 (колишнє приміщення райдержадміністрації ) проводитимуть щеплення препаратом Pfizer, у пункті щеплення Бахмацької амбулаторії ЗПСМ - препаратом AstraZeneca.