Новий сучасний автомобіль швидкої допомоги

     Сьогодні Бахмацьке відділення КНП "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Чернігівської обласної ради отримало новий сучасний автомобіль швидкої допомоги, який урочисто вручив заступник голови обласної ради Дмитро Блауш та директор КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Чернігівської обласної ради.

До уваги громадськості!

      31 серпня 2021 року в Центрі вакцинації від COVID-19 у місті Бахмач за адресою: вул. Першотравнева, 36, у колишньому приміщенні райдержадміністрації буде проводитись щеплення першою та другою дозою вакцини CoronaVak.

У центрі уваги — робота центру вакцинації

   Зараз отримати належний захист від коронавірусної інфекції може кожен охочий. Варто лише прийти до центру вакцинації з паспортом та ідентифікаційним кодом. Сьогодні міський голова Павло Шимко та заступник міського голови з питань гуманітарної сфери Світлана Книга ознайомилися із роботою центру вакцинації від COVID-19, що працює за адресою: м. Бахмач, вул. Першотравнева, 36, (ІІ поверх, колишнє приміщення райдержадміністрації).

Депутати ухвалили низку соціально важливих рішень

   27 серпня відбулося чергове засідання 14 сесії восьмого скликання Бахмацької міської ради. Головував на сесії, на розгляд якої виносилося 47 питань, міський голова Павло Шимко. На сесію прибуло 17 депутатів із 26 та був присутній депутат обласної ради Микола Шимко.

Важлива інформація!

   28 серпня в Центрі вакцинації від COVID-19, що працює за адресою: м. Бахмач, вул. Першотравнева, 36, (колишнє приміщення райдержадміністрації), буде проводитись щеплення вакцинами Pfizer та Moderna.

До уваги громадськості!

      27 серпня 2021 року в Центрі вакцинації від COVID-19 у місті Бахмач за адресою: вул. Першотравнева, 36, у колишньому приміщення райдержадміністрації буде проводитись щеплення вакциною Pfizer.

Бахмаччина урочисто відзначила День Державного Прапора України та 30-річницю Незалежності України

     Серпень - особливий місяць, бо він несе нам чудові свята - День Державного Прапора та День Незалежності України. Так, .23 серпня вся Україна вшановувала одну із головних державних святинь — Державний Прапор України, а 24 серпня відзначала 30-ту річницю Незалежності.

23 серпня, в День Державного Прапора України, зеленівці відзначали День села

     Відзначення Дня села символізує любов до рідного краю, до його колишніх і нинішніх героїв, його історії та культури. На свято приїжджають люди, які вже давно не живуть в селі, але серцем линуть завжди сюди, в село свого дитинства, адже це криниця нашого родоводу, наш дім, наше коріння і доля.

Громадою, по-родинному, відзначали День народження села Бахмач

      Який високий зміст закладений в одному короткому слові – Батьківщина. І для кожної людини це слово містить у собі щось своє, особисте, особливе й щось загальне, більше значне. Адже ми всі завжди з великою любов’ю і душевним трепетом згадуємо місця, де народилися, де минуло дитинство, - ці родинні вогнища, отчий дім, малу батьківщину.