З  Днем молоді!

З Днем молоді!

     Щиро вітаю усіх молодих людей  міста Бахмача з Днем молоді!

День скорботи і вшанування пам’яті жертв в Україні

День скорботи і вшанування пам’яті жертв в Україні

        Щороку 22 червня у День скорботи і вшанування пам’яті жертв в Україні ми схиляємо голови перед тими, хто ціною власного життя здолав наймогутнішого агресора ХХ століття – нацистів та приніс мир на рідну землю.  Траурні букети лягли до Вічного вогню, Меморіалу Слави та монументу Бахмацьким дивізіям.

День захисту дітей

День захисту дітей

           Календар літа розпочинає свято тих, хто його найбільше любить – діти,  сьогодні День захисту дітей!  Наше майбутнє – це наші діти, а наше щасливе майбутнє – це щасливі діти! Тому 1 червня ще й Всесвітній день батьків, адже всі ми родом із дитинства.

Останній дзвоник

Останній дзвоник

       Сьогодні у школах міста пролунав останній дзвоник, що сповістив дітям про закінчення ще одного важкого і напруженого навчального року, ще однієї важливої сторінки в Країні Знань та початок літніх довгожданих канікул.Кожного року юні бахмачани радують нас найвищими досягненнями у вивченні шкільних предметів на Всеукраїнському і, навіть, на міжнародному рівнях. Тому, у 2017 році Бахмацькою міською радою було започатковано призначення для талановитих дітей грошової премії «Обдарованість» міста Бахмача. Цього року  міський голова П.М. Шимко вручив премію «Обдарованість»:

День вишиванки

День вишиванки

           Ранок 17 травня у місті Бахмачі розпочався для багатьох містян біля пам’ятника Кобзарю, які у Всесвітній день вишиванки урочистою ходою у національному вбранні пройшлися центральними вулицями міста.

День пам'яті та примирення

День пам'яті та примирення

    У ці травневі дні український народ, разом з Європою та світом, вшановує мужність і жертовність тих, хто пройшов палаючими фронтовими дорогами Другої світової війни, на чию долю випали тяжкі роки окупації та пекло нацистських концтаборів, хто в післявоєнні роки відроджував тисячі перетворених на руїни українських міст і сіл.

Міжнародний день пам’яті про чорнобильську катастрофу

Міжнародний день пам’яті про чорнобильську катастрофу

         26 квітня 1986 року о 1-23-44 за київським часом сталася найбільша техногенна аварія в історії людства – з різницею у дві секунди відбулись два вибухи на четвертому реакторі Чорнобильської АЕС, у результаті яких сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря, склала 50 мільйонів кюрі, що в 30-40 разів більше, ніж при вибуху бомби в Хіросімі в 1945 році.