21 грудня 2023 року проведено онлайн навчання для працівників Бахмацької міської ради щодо відбору та перевірки декларацій.

   24 жовтня 2023 року проведено внутрішнє навчання для працівників Бахмацької міської ради та депутатів міської ради на тему: « Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» стосовно відновлення заходів фінансового контролю в умовах воєнного стану».

   05 липня 2023 року в проведено  короткострокову програму підвищення кваліфікації "Забезпечення ефективності протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування" в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації проведено навчання на теми: «Сучасне антикорупційне законодавство України. Закон України "Про запобігання корупції". Законодавчі новели.» та "Зміни в антикорупційному законодавстві на період воєнного стану" для державних службовців місцевих державних адміністрації та посадових осіб місцевого самоврядування області.

   19-20 квітня 2023 року проведено  Чернігівським регіональним центром підвищення кваліфікації (Сіверський центр післядипломної освіти) навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Забезпечення ефективності протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування» для державних службовців місцевих державних адміністрацій, посадових осіб органів місцевого самоврядування області.

      10 січня 2023 року проведено навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації на тему: "Сучасне антикорупційне законодавство України. "Закон України про запобігання корупції". Зміни в антикорупційному законодавстві" для державних службовців місцевих державних адміністрації та посадових осіб місцевого самоврядування області.