ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В ПЕРІОД ЗБИРАННЯ ВРОЖАЮ

ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ В ПЕРІОД ЗБИРАННЯ ВРОЖАЮ

Пора жнив особливий пожежонебезпечний період. Загрозливу обстановку створюють спекотна погода, сухі хліба, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, які нерідко знаходяться у не справному стані, а також людська недбалість та безвідповідальність.

Створення центрів безпеки

Створення центрів безпеки

   Реформа децентралізації створила передумови для формування нової якості послуг, які отримують мешканці об’єднаних територіальних громад Ніжинського району. Забезпечити безпеку громадян, створити захищений комфортний життєвий простір – ключова функція держави і органів місцевого самоврядування. Тому створення в рамках секторальної децентралізації Центрів безпеки громадян в ОТГ - це вже зовсім нова якість безпекової послуги, доступної і наближеної до людини.

Ваша безпека під час відключення електроенергії

Ваша безпека під час відключення електроенергії

    Внаслідок перепаду напруги після відновлення електропостачання може вийти з ладу електротехніка    Як вберегтися під час аварійних відключень електроенергії та зберегти майно      Відключайте електроприлади від мережі, використовуйте стабілізатори напруги.     Включайте прилади лише через півгодини після подачі струму. Робіть це поетапно, щоб не з’являвся різкий стрибок споживання.  Купуйте лише сертифіковані електроприлади та електротехніку тільки в ліцензованих точках продажу. Використовуйте їх відповідно до інструкції.  Контролюйте використання приладів обігріву та генераторів.  Забороняється встановлювати електророзетки, вимикачі, перемикачі та інші подібні апарати на горючі основи (конструкції).     Не використовуйте газові плити для обігріву приміщень.  Не намагайтеся самостійно відновити електропостачання шляхом втручання в електрощитові будинків.     Використовуйте електрогенератори тільки поза межами приміщень.     Не намагайтеся розвести вогнище на балконі або у будь-якому приміщенні для обігріву.     Ставтеся з розумінням до тимчасових відключень електроенергії.     Відповідальність рятує життя!