Завдяки гранту від держави у Ніжині з’явився «Пухнастий дім»…
Зоомагазин під такою назвою відкрила місцева зооволонтерка Анастасія Пархоменко, яка для старту скористалася грантовою програмою «Власна справа» урядового проєкту єРобота. І тепер тут є все необхідне для домашніх улюбленців - собак, котів, гризунів, птахів та акваріумних рибок. Магазин пропонує широкий асортимент товарів, починаючи від смачної та збалансованої їжі до аксесуарів, одягу та іграшок.
Дарувати дітям свято…
Таку роботу чернігівка Юлія Писаренко обрала для себе 5 років тому, коли за сприяння служби зайнятості започаткувала власну справу, отримавши для старту виплату допомоги по безробіттю одноразово. Відтоді за плечима вже не один проведений день народження, а також новорічні свята з іграми, хороводами, феєричними шоу тощо.
Чоловіки воюють, жінки працюють… Жінки Чернігівщини на «чоловічих» професіях
Для воюючої країни економіка – другий фронт і на цьому фронті наразі переважають жінки. За статистикою служби зайнятості, серед шукачів роботи їх близько 80 %, а от у роботодавців сталим попитом користуються представники чоловічих професій.
Наші грантери! Пишаємося ними!
На світлинах - люди, які для реалізації своєї бізнес-ідеї скористалися грантовою підтримкою від держави, і їм все вдалося: одні започаткували бізнес з нуля, а інші – розвивають вже діючий.
Ще одна «грантова історія» від служби зайнятості…
ТОВ "КОМПАНІЯ" Чернігів Пекедж” – підприємство з власною 10-літньою історією на українському ринку гнучкої упаковки. А це вже досвід та репутація, успішні напрацювання, професійна команда та постійні клієнти, які довіряють. Компанія виготовляє різноманітні поліетиленові пакети на замовлення: пакети для доставки, для маркетів, магазинів побутової хімії, одягу, взуття, косметики, аптек, для кондитерських та харчових продуктів, з нанесенням фірмової атрибутики та логотипів тощо. Наразі пропонують понад 10 видів пакування та понад 90 асортиментних позицій.
Мікрогранти для молоді: як отримати кошти на власний бізнес?
Програма «Власна справа» урядового проєкту єРобота, яку адмініструє Державна служба зайнятості, дає шанс молодим людям реалізувати свої бізнес-ідеї та зробити свій внесок у розвиток країни.
Ринок праці мовою цифр
Протягом січня – листопада 2024 року на Чернігівщині:
Ще одна «грантова» історія
Прилучанка Алла Головня у бізнесі не новачок. Її стоматологічній клініці - 8 років. За цей час вдалося зробити багато. А головне – зібрати професійну команду та створити сучасну матеріально-технічну базу, що дозволяє надавати різні види стоматологічних послуг, так би мовити, «під ключ». До слова, вони єдині у Прилуках практикують лікування кореневих каналів з мікроскопом.
«Армія відновлення» Чернігівщини: з початку року – більше 14 тисяч направлень на суспільно корисні роботи
У поточному році обласною службою зайнятості видано 14205 направлень на суспільно корисні роботи (станом на 06.12.2024). І за цим показником наша область у п’ятірці лідерів серед регіонів України. З громад, які долучилися до праці на Перемогу, ТОП найактивніших: Городнянська, Чернігівська, Ічнянська, Куликівська, Талалаївська.
Професія за лічені місяці та безкоштовно - цілком реально
Про те, що «безкоштовний сир буває тільки в мишоловці», нам говорять з дитинства. Та служба зайнятості розвінчує цей стереотип, пропонуючи безробітним, а також учасникам бойових дій та людям з інвалідністю внаслідок війни безкоштовно здобути затребувану на ринку праці професію чи підвищити кваліфікацію. І для цього не потрібно витрачати роки на навчання. У Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості обраний фах можна опанувати за лічені місяці.