ПОВІДОМЛЕННЯ про публічну пропозицію (оферту) КП «Бахмач-водсервіс» про укладення ПУБЛІЧНОГО ДОГОВОРУ з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньобудинкових систем) про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення

Фото без опису        У  відповідності  ст. 13 Закону «Про житлово-комунальні послуги»,  ст. ст. 633, 634 Цивільного Кодексу України   КП «Бахмач-водсервіс»  публікує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення публічного індивідуального договору приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення (далі – Договір) для споживачів – власників (співвласників, користувачів) житлових та нежитлових приміщень в багатоквартирному будинку, інших об’єктів нерухомого майна та індивідуальних (садибних) житлових будинків

       Договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на веб-сайті Бахмацької міської ради   співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з КП«Бахмач-водсервіс» .

        Індивідуальні споживачі у багатоквартирних житлових будинках, які фактично користуються послугами з централізованого водопостачання та/або водовідведення або звертаються до КП «Бахмач-водсервіс»  для отримання вказаних послуг, вважаються такими, що ознайомлені, погоджуються та приєднуються до умов публічного індивідуального договору.

       У зв’язку з тим, що даний Договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем), тобто фактично діє за замовчуванням, якщо у Вашому будинку не прийнято рішення про вибір моделі договірних відносин та не укладено договори.

Публічний договір

КП «Бахмач-водсервіс»