Сьогодні відбулося прекрасне свято — випускний вечір

      Свято дружби і вірності, краси і юності. Здається, ще зовсім недавно були білі банти, величезні букети квітів, щирі посмішки, допитливі очі і несмілі рученята, які трималися за батьків. І ось перед нами вже юнаки і дівчата з серйозними поглядами і своїми планами на життя.

Вартість газу за тарифом «Твій газ Рівномірний платіж» у липні залишиться на рівні 7,99 гривень за куб

     На тлі зростання вартості блакитного палива на енергетичних ринках тариф «Твій газ Рівномірний платіж» залишається острівцем стабільності. У липні ціна газу за цим тарифом не зростатиме. Для тих, хто приєднається до комерційної пропозиції в липні, як і для підписників тарифу в травні-червні, вартість палива залишиться незмінною — 7,99 грн за кубометр.

Дорогі випускники, шановні педагоги, батьки!

     Ось і настав цей такий довгоочікуваний і водночас зворушливий день. Перед нами - наші дорослі діти, особливі, неповторні й унікальні! Їм довелося закінчувати школу в незвичайних умовах, та я щиро радію, що вони змогли здолати усі перешкоди: не розгубилися, зібралися й здали зовнішнє незалежне оцінювання. Ці непередбачувані виклики зробили їх самостійними, відповідальними, і сильними молодими людьми.

Харчові отруєння та їх профілактика

     Нарешті розпочалося справжнє літо – час відпусток, подорожей, відпочинку на свіжому повітрі. Та саме влітку різко збільшується кількість харчових отруєнь, тому що в період спекотної погоди, завдяки підвищеній температурі повітря, утворюються ідеальні умови для розмноження багатьох збудників кишкових інфекцій. Отруєння продуктами харчування частіше усього відбувається через споживання неякісної, брудної, зіпсованої їжі. Харчове отруєння — це на 90% неуважність, недотримання санітарії самою людиною.

Одне із першочергових завдань - сформувати ефективну систему управління освітою в громаді

    Реформування освітньої галузі супроводжується низкою завдань, які необхідно вирішувати вже зараз. Однією з умов створення сучасної системи ефективного управління закладом загальної середньої освіти може стати його фінансова автономія. Поняття «автономія» означає самостійність, володіння правом самостійного вирішення питань внутрішнього значення. Автономія передбачає, що ЗЗСО зможуть самостійно формувати освітні програми, складати навчальні плани з навчальних предметів відповідно до стандартів середньої освіти, обирати підручники, методики навчання та виховання, розвивати навчально-матеріальну базу.

Приклад доброї справи на благо громади

Нещодавно за сприяння благодійників здійснено капітальний ремонт ганку Фастовецького сільського клубу. До речі, цей заклад - один із "старожилів" у нашій громаді, якому незабаром виповниться 160 років з моменту будівництва. Поважний термін відслужила ця будівля на благо колишньої Фастовецької територіальної громади. Пригадуємо, що у її приміщенні знаходилася волость, пізніше - сільська рада, а нині - сільський клуб та бібліотека.

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

     Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм.