"Берізці" - 45 років!

   Дитячий садок - це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов. Серце кожного, хто хоча б раз завітав до «Берізки», відчуло любов і затишок, добро і щирість, які тут панують повсюди. Усі працівники дошкільного закладу щодня віддають частинку своєї душі та серця маленьким вихованцям. Нині дитсадок відвідує 200 дітлахів, працює 10 вікових груп, з них 3 інклюзивні та 1 ясельна.

Хай палає свіча: вшанування пам’яті жертв голодоморів

   Багатостраждальна історія нашого народу... 27 листопада – День пам’яті жертв голодоморів, 100-ті роковини від початку масового штучного голоду 1921 – 1923 років і 75-ті роковини від початку масового штучного голоду 1946 – 1947 років в Україні.

Шановна громадо!

   Щорічно цими днями глибокої осені, ми в жалобі схиляємо голову перед нашими співвітчизниками, мільйонами українців, які стали жертвами геноциду в Україні та голодоморів 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років.

Увага! Сталися зміни!

Центр вакцинації (розміщений за адресою: м. Бахмач, вул. Першотравнева 36, ІІ поверх)

Про стан підготовки до зими

   Для утримання доріг та тротуарів у зимовий період КВП "Комунальник" підготовлено 7 одиниць техніки (автогрейдер, трактор МТЗ-80, МТЗ-82, Бєларус-82.1; ДТ-75, причепний агрегат РУМ та мінітрактор LOVOL з навісним обладнанням). Також заготовлено 500 т протиожеледної суміші для посипання доріг у зимовий період.

Акція «16 днів проти насильства»

   Впродовж останніх років з 25 листопада до 10 грудня в усіх регіонах України проходить акція «16 днів проти насильства». Міжнародна акція «16 днів проти насильства» ініційована Центром Жіночого Глобального лідерства у 1991 році з метою привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім’ї, а також активізації діяльності державних структур і громадських організацій з метою захисту прав жінок та формування ненасильницької ідеології в суспільстві.

Послуги для автоперевезень на Гіді

       Плануєте здійснювати автоперевезення в Україні чи за кордоном? Гід із державних послуг, як отримати ці послуги та що для цього потрібно. 

Будівництво Григорівської школи триває

   У рамках робочої поїздки по району перша заступниця голови райдержадміністрації Інна Горобей побувала у селі Григорівка, де триває будівництво школи. Це один з наймасштабніших проєктів «Великого будівництва» на Ніжинщині. Його вартість понад 65 мільйонів гривень. Про нову будівлю жителі цього та сусідніх сіл мріяли понад 20 років.