Допомога засудженим у налагодженні зв’язків з рідними

Допомога засудженим у налагодженні зв’язків з рідними

    Одним з видів пробації в Україні є пенітенціарна пробація, яка полягає в підготовці осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, до звільнення. Мета пенітенціарної пробації - трудове і побутове влаштування таких осіб після звільнення за обраним ними місцем проживання. 

СОЦІАЛЬНО – ПСИХОЛОГІЧНА РОБОТА З КЛІЄНТАМИ ПРОБАЦІЇ, ЯКІ ВЧИНИЛИ ЗЛОЧИНИ ПРОТИ ОСНОВ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

СОЦІАЛЬНО – ПСИХОЛОГІЧНА РОБОТА З КЛІЄНТАМИ ПРОБАЦІЇ, ЯКІ ВЧИНИЛИ ЗЛОЧИНИ ПРОТИ ОСНОВ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

Збройна агресія росії проти України призвела до збільшення кількості засуджених за злочини проти основ національної безпеки. Одразу після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну було ухвалено зміни до Кримінального кодексу України Законом від 3 березня №2108-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення кримінальної відповідальності за колабораційну діяльність» було додано склад нового злочину - колабораційна діяльність.

02.08.2023 року працівникам Ніжинського РС №3 філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області  презентували  систему «Custody Records», яка запрацювала в ВП №1 Ніжинського РВП ГУНП в Чернігівській області

02.08.2023 року працівникам Ніжинського РС №3 філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області презентували систему «Custody Records», яка запрацювала в ВП №1 Ніжинського РВП ГУНП в Чернігівській області

Інспектором з дотримання прав людини ВП №1 Ніжинського РВП ГУНП в Чернігівській області Вікторією Шот  було ознайомлено  із впровадженою у відділенні поліції системою Custody Records, яка передбачає електронну фіксацію дій, що відбуваються із затриманими особами. Завдання інспектора - перевірити, чи всі права були дотримані. У разі виявлення порушення прав затриманого, інспектор має не тільки на це відреагувати, а й забезпечити їхнє дотримання. Уся інформація, яка стосується затриманої особи, фіксується в єдиній електронній базі та зберігається в системі понад 25 років. До неї вносяться всі аспекти, пов’язані із затриманням особи, та всі заходи, вжиті стосовно неї. Тобто, «Custody Records» автоматизує роботу поліцейського та унеможливлює людський фактор, як причину незаконного насилля, а отже захищає затриманих від неправомірних дій поліцейських, а також убезпечує самих правоохоронців від безпідставних звинувачень.

КЛІЄНТАМ ПРОБАЦІЇ НАГАДАЛИ, ЯК ПОВОДИТИ СЕБЕ У РАЗІ МІННОЇ ТА РАДІАЦІЙНОЇ НЕБЕЗПЕКИ

КЛІЄНТАМ ПРОБАЦІЇ НАГАДАЛИ, ЯК ПОВОДИТИ СЕБЕ У РАЗІ МІННОЇ ТА РАДІАЦІЙНОЇ НЕБЕЗПЕКИ

Днями у Ніжинському районному секторі №3 філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області відбувся захід для суб’єктів пробації на тему: «Без паніки. Алгоритм дій у разі мінної та радіаційної небезпеки». Мета заходу полягала у підвищенні рівня знань суб’єктів пробації щодо ризиків поводження із вибухонебезпечними предметами та ознайомлення з алгоритмом дій при ядерному вибуху.

В ПЕРШИЙ ДЕНЬ ЛІТА МИ ВІДЗНАЧАЄМО МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

В ПЕРШИЙ ДЕНЬ ЛІТА МИ ВІДЗНАЧАЄМО МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Щороку в перший день літа ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. Це день, коли ми згадуємо про права дітей і зобов’язання суспільства захищати їх від будь-яких форм насильства, зловживання та знущань. Зазвичай це свято радості та безтурботності, наповнене дитячим сміхом. Але на жаль на сьогоднішній день не кожна «маленька людина» може похизуватись безтурботним дитинством. В Україні триває війна, і це надзвичайно складна ситуація для всієї країни. Однак найбільше страждають від цього діти. Вже другий рік поспіль ми вимушені відзначати свято в умовах воєнного часу.

1939-1945. ПАМ’ЯТАЄМО… ПЕРЕМАГАЄМО…

1939-1945. ПАМ’ЯТАЄМО… ПЕРЕМАГАЄМО…

Сьогодні, 8 травня, в Україні відзначається День пам’яті та примирення.  Цей день присвячений пам’яті понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірване насильством світового масштабу, людям усіх рас і націй. Тим, хто загинув на фронтах, в окопах, і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття Другої світової війни.

БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Основне завдання співпраці системи безоплатної правової допомоги з уповноваженими органами з питань пробації полягає у наданні якісної правової допомоги суб’єктам пробації. Правова допомога вкрай необхідна суб’єктам пробації, адже вона сприяє формуванню правової культури та забезпеченню прав та соціальних гарантій суб’єктів пробації.

ГРИГОРІЙ СКОВОРОДА - ВЕЛИКИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МИСЛИТЕЛЬ ТА ФІЛОСОФ

ГРИГОРІЙ СКОВОРОДА - ВЕЛИКИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МИСЛИТЕЛЬ ТА ФІЛОСОФ

Виповнюється 300 років від дня народження на нашій землі великого сина українського народу, мислителя, філософа, письменника, педагога Григорія Савича Сковороди. Він і через три сотні літ залишається нашим сучасником, чиї мудрі поради допомагають і ще будуть допомагати нашому народу. Прилучитися до його мудрості, світлого поетичного слова справа честі і для нас.

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ З ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ КЛІЄНТІВ ПРОБАЦІЇ

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ З ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ КЛІЄНТІВ ПРОБАЦІЇ

25 жовтня 2022 року відбулася зустріч психолога КУ ЦНСП Бахмацької міської ради Макаренко Інни Анатоліївни з клієнтами Ніжинського РС №3 філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області. Метою зустрічі стало обговорення методів відновлення власних ресурсів.