Оксана Пікель - бронзова призерка Чемпіонату України з боксу серед юніорок

   Боксерка з Бахмача, вихованка БСК «Бахмач-БОКС» та ДЮСШ,  Оксана ПІКЕЛЬ завоювала БРОНЗОВУ нагороду на Чемпіонаті України з боксу серед юніорок у м. Хмельницький. Разом з цим Оксана виконала норматив «Кандидат в майстри спорту України»!

Стартувала екологічна толока

   На вулиці Батуринській у місті Бахмачі працівники міської ради висадили липи. Вибір цього виду дерева зумовлений тим, що липа добре росте в умовах міста, має потужну крону і гарно очищає повітря, а в період цвітіння від неї йде чудовий аромат.

І знову горе прийшло в нашу громаду

   Пекучий біль і гіркий смуток війни своїм чорним крилом знову торкнувся нашої громади. Надійшла болюча звістка: загинув бахмачанин, Роман Сергійович ТОПОР. Молодий і енергійний, стійкий і сміливий, товариський і надійний, до останнього подиху вірний військовій присязі та своїй країні. Таким знали його друзі і запам'ятає Бахмаччина та вся Україна.

Стартувала нова навчальна програма ”Leaders for Community Health"

   27 березня 2023 року стартувала нова навчальна програма ”Leaders for Community Health", яка є частиною проєкту Розбудова стійкої системи громадського здоров’я. Більше 60 представників маленьких і великих громад з медицини, центрів профілактики та контролю за хворобами, освіти, соціальної сфери, громадського сектору, місцевого самоврядування будуть протягом 4 місяців навчатися, щоб надалі лідувати проєкти в сфері громадського здоров‘я у своїх громадах.

На Чернігівщині Президент оглянув наслідки злочинів російських окупантів у селі Ягідному

   Під час робочої поїздки в Чернігівську область Президент України Володимир Зеленський разом із віце-канцлером, міністром економіки та захисту клімату Німеччини Робертом Габеком і Генеральним секретарем Ради Європи Марією Пейчинович-Бурич оглянули наслідки окупації російськими військами села Ягідного та скоєних ними воєнних злочинів.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом

   Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря. Решту ліків,  які не потребують обовʼязкового призначення лікарем, як і раніше, можна придбати в аптеці без спеціального рецепта.

Досягнення юних

   Важливою складовою комплексної програми пошуку, навчання, виховання інтелектуально обдарованих дітей та молоді є їх участь в учнівських олімпіадах із навчальних предметів.

І знову втрата - загинув Владислав Басанець з Бахмача

   І знову Бахмаччина в смутку та скорботі.. Серце крається від отриманої страшної звістки: загинув бахмачанин БАСАНЕЦЬ ВЛАДИСЛАВ ІГОРОВИЧ, водій гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти військової частини А38923.