Рідна земля прийняла Героя: у Бахмачі попрощалися з Володимиром Лисечком

   Сьогодні провели в останню земну дорогу воїна Володимира Васильовича Лисечка. Провести мужнього сина України та востаннє попрощатися з ним прийшли його друзі, побратими, керівництво громади, однокласники, найближчі та найрідніші люди.

ЧЕРГОВА ТРАГІЧНА ЗВІСТКА НАДІЙШЛА ДО ГРОМАДИ

   Клята війна, підло розпочата російськими окупантами, продовжує приносити нестерпний біль і горе у наші родини, у нашу громаду. Від чергової чорної звістки стискається серце.

Попрощалися із військовим Сергієм Юнаком

   Сум і жалоба… Сьогодні Бахмацька громада попрощалася із військовим Сергієм Юнаком. Віддати шану воїну прийшли рідні, побратими, жителі громади, представники влади. Поховали його з військовими почестями у рідному селі Бахмачі. Про Сергія Юнака односельці згадують, що був працьовитим і не боявся труднощів. У мирному житті працював охоронником у місті Києві.

І знову втрата: серце воїна Сергія Юнака зупинилося на 53 -му році життя

   І знову втрата. Біль і прощання назавжди…Вчора, 10 жовтня 2023 року, зупинилося серце нашого земляка, захисника Юнака Сергія Борисовича. Сергій Юнак народився 11 грудня 1970 року в селі Бахмач. Закінчив місцеву школу, потім – строкова служба в армії. Згодом працював охоронником у місті Києві.

Збудовано магістральний водогін

   За рахунок міського бюджету (в загальній сумі майже 2 млн 700 тис. грн) та допомоги благодійного фонду «НЬЮ ВЕЙ», який надав будівельні матеріали для виконання робіт, збудовано магістральний водогін від вулиці Поштової у місті Бахмачі до вулиці Шевченка у селі Бахмач (Бахмач 1) та здійснено будівництво водопровідної мережі по цій же вулиці у селі.

Вилучено та буде утилізовано безхазяйні непридатні до використання хімічні засоби захисту рослин

   За рахунок співфінансування з бюджету громади та обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, за сприяння Департаменту охорони навколишнього середовища на території громади (село Калинівка Халимонівського старостинського округу та село Біловежі Перші Біловежівського старостинського округу) проведено комплекс заходів зі знешкодження безхазяйних непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин.

У громаді продовжує свою роботу Платформа громадської участі у відновленні громади

      Чергове засідання Платформи громадської участі у відновленні Бахмацької громади відбулось 05 жовтня 2023 року. Вона була створена в рамках ініціативи “Ефективність процесів відновлення та відбудови в Україні через забезпечення участі громадян”. Це простір, де громадськість має можливість висловити свої ідеї та впливати на прийняття рішень, співпрацюючи з органами місцевого самоврядування. Такий підхід зміцнює відповідальність та впевненість у прийнятих рішеннях.

Доступна, безпечна та зручна вакцинація

           На даний час у світі існує велика кількість інфекційних захворювань спричинених вірусами та бактеріями. Інфекційні хвороби небезпечні своїми ускладненнями, що можуть призвести до інвалідності, а деякі — навіть до смерті. Від багатьох інфекційних захворювань можна захиститися з допомогою щеплення. Така група інфекцій називаються вакцинокерованими. Вакцини стимулюють власну імунну систему організму до вироблення захисту людини від відповідної інфекційної хвороби. Результатом щеплення є формування специфічного післявакцинального імунітету (антитіл) у крові вакцинованого.

У День захисників і захисниць України Президент вручив державні нагороди та взяв участь у складанні присяги війковими ліцеїстами

   З нагоди Дня захисників і захисниць України Президент Володимир Зеленський вручив високі державні нагороди українським військовослужбовцям, почесні найменування, відзнаки та бойові прапори військовим з'єднанням, а також узяв участь у складанні присяги ліцеїстами – вихованцями військових ліцеїв.