Прощання з Володимиром Дзюбою

   Сьогодні в Стрільниках зібралися мало не всі жителі села. Тут провели прощальну панахиду над загиблим на війні Володимиром Дзюбою.

Привітали працівників культури

   Культура – це також дуже важливий фронт у боротьбі з ворогом. Заклади культури під час війни стали осередками волонтерства і гуманітарної допомоги. Працівники галузі не припиняли своєї роботи, а лише змінили та розширили її формат.

За тиждень на Чернігівщині виявлено 277 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 7 листопада

   Триває розмінування території області. За минулий тиждень піротехнічні розрахунки ДСНС 58 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 277 таких предметів. Всього з початку воєнних дій вилучено 47772 вибухонебезпечні предмети.

Попрощалися з Олександром Скрильніковим

   Пекучим, невимовним болем був сповнений день сьогодні, 5 листопада. Саме цього дня родина та здавалося весь Бахмач проводжали в останню путь загиблого земляка, Героя – Олександра Скрильнікова.

Привітали працівників соціальної сфери

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівників соціальної сфери. Цьогоріч – в умовах воєнного часу. Тож сьогодні представники різних установ та організацій Бахмаччини, дотичних до розв’язання соціальних проблем, приймали теплі вітальні слова, квіти та почесні відзнаки з нагоди професійного свята.

Щирі слова вдячності працівникам залізниці у день професійного свята

   Працівники залізничних сполучень Бахмаччини завжди відзначалися професійною майстерністю, самовідданістю та  сумлінною працею. Та наразі щирі слова вдячності - кожному працівнику залізничної галузі не тільки за нелегку щоденну працю, а за той посильний внесок у нашу спільну Перемогу.