Президент: Зараз потрібно максимально витіснити російські війська з нашої території, але ми всі хочемо повернення України до міжнародно визнаних кордонів

   Сьогодні першочерговим завданням є максимальне витіснення російських військ із території України, але глобальною метою є відновлення територіальної цілісності нашої держави в міжнародно визнаних кордонах, бо цього прагнуть усі українці. Про таке сказав Президент України Володимир Зеленський під час участі в сесії Wall Street Journal CEO Council Summit.

Увага! Важливо!

   Верховна Рада України    Центр протидії дезінформації при РНБО України застерігає: через те, що сьогодні окупанти мають доступ до стільникового обладнання на тимчасово окупованій території України, з їхнього боку можливе втручання в роботу мобільного зв’язку.

Звертаємось до жителів громади!

Бахмацька територіальна громада продовжує отримувати продовольчі набори у рамках Державної програми продовольчої підтримки регіонів Ніжинської районної військової адміністрації. Продукти харчування були зібрані за допомогою Рівненської та Дніпропетровської областей.

Зверніть увагу!

   З 28 квітня відновлюється щоденне курсування поїздів Суми-Київ-Суми та Київ-Шостка-Київ за таким розкладом:

У День пам’яті Чорнобильської трагедії

   У День пам’яті Чорнобильської трагедії містяни прийшли до пам'ятника жертв Чорнобильської катастрофи, щоб вшанувати пам'ять загиблих ліквідаторів та цивільних.

Щирі спічуття...

   Немає нічого страшнішого і болючішого, ніж втрата дітей.