Про головне із засідання сесії

20 квітня відбулося засідання 34 сесії Бахмацької міської ради восьмого скликання. Традиційно депутати розпочали свою роботу з хвилини мовчання - данини пам’яті за військовими та цивільними, тими, у кого життя забрала війна.

Зверніть увагу!

   З метою забезпечення безпеки населення під час відвідування кладовищ Ніжинське районне управління ДСНС України у Чернігівській області нагадує про правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів та у разі перебування на цвинтарі не ігнорувати сигналів "Повітряна тривога".

Роботодавцям громади розповіли про осучаснення економічних стимулів служби зайнятості для бізнесу

   Сьогодні, 19 квітня, відбувся круглий стіл «Осучаснення економічних стимулів служби зайнятості для бізнесу, зокрема в період воєнного стану».    Аудиторія  – роботодавці Бахмацької громади.

Відзнаки кращим оперативникам

   За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди Дня працівників карного розшуку міський голова Павло Шимко відзначив кращих оперативників.

Шановні земляки!

   Цьогоріч Великдень теж має гіркий присмак. Це світле свято з давніми традиціями нам доводиться зустрічати в умовах повномасштабної війни.