Рятувальники провели навчальні інструктажі

В умовах воєнного стану найголовніше зберегти життя та здоров’я. Небезпека може бути там, де її не чекаєш. Тож сьогодні працівники міської ради, комунальних служб долучилися до навчань щодо ризиків, пов’язаних з виникненням надзвичайних ситуацій, поводження з вибухонебезпечними предметами, надання домедичної допомоги. Інструктажі провели фахівці ДСНС із Закарпатської області. Рятувальники використали інформаційні матеріали, ілюстративні засоби, а для навчання азам домедичної допомоги – тренувальні макети.

Аграрний напрямок – запорука продовольчої стабільності і соціальної безпеки

   Сьогодні, напередодні Дня працівників сільського господарства, начальник Ніжинської районної військової адміністрації Григорій Ковтун, за участі Бахмацького міського голови Павла Шимка, провів робочу нараду з аграріями Бахмаччини, в ході якої обговорили питання функціонування аграрного сектору в умовах воєнного стану.

Навчальні заклади Бахмаччини отримали ноутбуки

За сприяння Фундації Олени Зеленської у межах ініціативи Глобальної бізнес-коаліції для освіти та проєкту «Цифровий актив для України» компанії HP та Microsoft, Бахмацька громада отримала 66 ноутбуків, які вже розподілені між навчальними закладами.

Безоплатні ліки для людей із діабетом

   Своєчасне діагностування та контроль діабету дозволяють запобігти розвитку тяжких ускладнень. Люди з діабетом повинні дотримуватися здорового харчування, підтримувати вагу в нормі та бути фізично активними. Крім того, їм необхідно приймати ліки, навіть якщо вони почуваються добре.

Погодинні відключення світла на Чернігівщині: змінено графік

   АТ «Чернігівобленерго» оновило графік погодинних відключень електроенергії на території області. Це пов’язано з тим, що НЕК «Укренерго» з 12 листопада стала обмежувати обсяги електроспоживання і в нічні години.

Загинув Володимир Пирогов зі Стрільників

   І знову сумна звістка про загибель українського воїна, жителя нашої громади. Пирогов Володимир Іванович, житель с. Стрільники,  29.04.1970 р.н., загинув 5 листопада 2022 року під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності Батьківщини, в районі бойових дій на Донеччині.

Умови надання пільгових кредитів за обласною програмою «Власний дім»

Згідно діючої обласної Програми підтримки індивідуального житлового будівництва та розвитку особистого селянського господарства «Власний дім» на 2021 – 2027 роки, жителі сіл, селищ, селищ міського типу та малих міст Чернігівської області мають можливість отримати довгострокові пільгові кредити на наступні цілі: