Вдячні працівникам залізниці за невтомну працю

   Залізничні підприємства Бахмаччини – це великі роботодавці, потужні виробництва. Та і взагалі професія залізничника завжди була в повазі, а Бахмач здавна славився династіями невтомних працівників залізничного транспорту. Сьогодні залізничники, як і весь український народ, доводять нашу міць та нескореність. Дякуємо за це.

Окрилені піснею: Народний аматорський хор ветеранів праці відзначив своє 10-річчя

   Сьогодні на сцені Бахмацького базового Будинку культури відбувся ювілейний благодійний концерт Народного аматорського хору ветеранів праці «Окрилені піснею». Цього дня хористи ділилися палкою любов’ю до музики, щиро та душевно виконували добре знані пісні. Канву концертної програми теплими словами про виконавців мережила ведуча Крістіна Фостій.

УВАГА! ЛЕПТОСПІРОЗ!

Враховуючи збільшення випадків лептоспірозу в Чернігівській області в поточному році, зокрема два летальні, нагадуємо про це захворювання.

За тиждень аграрії області зібрали понад пів мільйона тонн зернових та зернобобових культур

   Станом на 26 жовтня у Чернігівській області намолочено майже 2,2 мільйона тонн зернових та зернобобових культур з площі 406,4 тис. га (на 19 жовтня – 1,67 мільйона тонн з площі 343,6 тис. га). Середня урожайність – 53,6 ц/га.

Із засідання виконавчого комітету

30 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Павла Шимка. У ході засідання було розглянуто  важливі питання з різних сфер життєдіяльності громади. Першочергово затвердили зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва на території громади – капітальний ремонт покриття проїзної частини автомобільної дороги по вулиці Соборності в місті Бахмачі. З метою збереження зеленої зони по вищезазначеній вулиці зроблено коригування проєкту та уточнено вартість робіт, а саме: зменшено загальну вартість на 720 тис. гривень.

Шановні працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства району!

   Щиро вітаю всіх працівників автомобільного транспорту і  дорожнього господарства, водіїв-професіоналів й автолюбителів з професійним святом, а також військових водіїв, які нині забезпечують мобільність Збройних Сил України та водіїв-волонтерів, які безстрашно постачають все необхідне нашим захисникам на передові рубежі.

28 жовтня - День вигнання нацистів з України

   Сьогодні Україна відзначає 79 років з дня звільнення від нацистів. Тоді ми побороли велике зло, яке загрожувало світу. Тепер боремося з іншим злом, російським — рашизмом. Та ми обов’язково здобудемо Перемогу.

Про основне із засідання сесії

Сьогодні, 25 жовтня, відбулося чергове засідання 41-ої сесії Бахмацької міської ради 8-го скликання. Участь у ньому взяли 17 депутатів міської ради.

І знову втрата - загинув бахмачанин Сергій Галат

   Бахмацька громада знову огорнута сумом. Біль та горе заполонили наші серця, коли підтвердилася звістка про чергову втрату. Захищаючи Україну від російської агресії, 28 вересня 2023 року загинув бахмачанин Галат Сергій Олександрович.