Тематичні заходидо 209-річчя з дня народження Тараса Шевченка, які відбулися в навчальних закладах та закладах дошкільної освіти громади

    «Борітеся – поборете! Вам Бог помагає!»: світлини з тематичних заходів до 209-річчя з дня народження Тараса Шевченка, які відбулися в навчальних закладах та закладах дошкільної освіти громади.

З нагоди 209-річчя з дня народження великого сина українського народу

   9 березня - день народження Тараса Шевченка. У ці буремні для України дні Кобзар як ніколи актуальний. Пророче Шевченкове слово на вустах усіх, у кого в серцях палає любов до України, рідного слова, у кожного, хто наближає нашу перемогу. Слово Великого Кобзаря об’єднує українців у боротьбі з російським окупантом і є невичерпним джерелом енергії. У його рядках знаходимо силу, віру і наснагу.

Співпраця міської ради з фінським фондом

Бахмацька міська рада постійно співпрацює з благодійними фондами та громадськими організаціями. Цього разу канцелярські набори від фонду  Finn Church Aid у рамках проекту «Покращення доступу до якісних послуг та безпечного середовища дітей та сімей, постраждалих від конфлікту на території північної України» отримають 202 учні Бахмаччини, а саме: діти з малозабезпечених родин, ВПО, багатодітних сімей, де виховується 5 і більше дітей, та діти з особливими освітніми потребами.

Ігор Клименко розповів про підготовку бригад “Гвардії наступу”

МВС продовжує формування штурмових бригад “Гвардії наступу”. Наразі вже зареєстровано 23 тисячі заявок, серед яких 5% складають жінки. Про це у вівторок в інтерв’ю Укрінформу заявив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

Участь у проєкті «Підтримка та розвиток спроможності соціальних та медичних інституцій у партнерських громадах з урахуванням гендерних аспектів»

   В минулому році Бахмацька громада взяла участь у проєкті «Підтримка та розвиток спроможності соціальних та медичних інституцій у партнерських громадах з урахуванням гендерних аспектів» від Запорізького фонду «Єдність» за майбутнє» та партнера Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Як гвардійці здійснюють аеророзвідку на бахмутському напрямку та як діє противник

   Бригада швидкого реагування Національної гвардії України «Рубіж» сьогодні тримає підступи до Бахмута. Бахмутський напрямок — один із визначальних на карті бойових дій уже тривалий час. Потужною і невидимою силою української протидії є аеророзвідники, – люди, які мілітаризували «залізних пташок». Те, що у сучасній російсько-українській війні перевага на боці того, хто має потужнішу артилерію, захищений зв´язок та чисельніші засоби корегування і розвідки (БПЛА) – не секрет.

За тиждень на Чернігівщині вилучено 8 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 6 березня

   Триває розмінування території області. За минулий тиждень піротехнічні розрахунки ДСНС 7 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та вилучили 8 таких предметів. Всього з початку воєнних дій вилучено 49271 вибухонебезпечний предмет.

Володимир Зеленський узяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад: Ми всі разом забезпечуємо незламність України, і це пріоритет

   Президент України Володимир Зеленський узяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Главі держави, яке відбулося учора у Львові. 

Виїзна нарада у Бахмачі

   Начальник Ніжинської районної військової адміністрації Григорій Ковтун провів виїзну нараду в м. Бахмач із представниками Бахмацької міської ради, активом територіальної громади, керівниками військових структур та правоохоронних органів.

Автомобільні дороги – це транспортні артерії нашої держави

   Війна внесла свої корективи не лише в життя кожного з нас, а й в усі сфери діяльності. Кожна доросла людина розуміє, що автомобільні дороги – це транспортні артерії нашої держави, якими щоденно користуються пересічні громадяни, медики екстреної медичної допомоги, багатотоннажний транспорт, перевізники, підприємці, великі підприємства, пасажирський транспорт й т.д.