Реалізація та зберігання харчових продуктів в умовах відключення електроенергії

          Щоб допомогти енергетикам тримати баланс в енергосистемі, пошкодженій ворожими обстрілами, запровадили віялові стабілізаційні відключення електроенергії. Світло вимикають згідно графіка або у випадку аварійних відключень, аби уникнути можливих аварій в енергосистемі, яка потерпіла від російських обстрілів. 

Олександра Ковтуна посмертно відзначено державною нагородою

   За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденами Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено 19 бійців Чернігівщини. На жаль, посмертно.

Низку поточних питань із життєдіяльності громади розглянули на засіданні виконавчого комітету

На вчорашньому засіданні виконкому затвердили рішення про організацію в громаді суспільно корисних робіт у період воєнного стану. До таких робіт буде залучено 20 безробітних.   Варто зазначити, що громадяни, залучені до цих робіт, отримують заробітну плату на рівні мінімальної, яка з жовтня складає 6700 грн. Праця безробітних оплачується з державного бюджету.

Субсидії та пільги: що зміниться для жителів області з наступного місяця

   Пенсійний фонд України у жовтні та листопаді поточного року виплатив українцям субсидії за вересень та жовтень, призначені органами соціального захисту населення. Починаючи з наступного місяця, Пенсійний фонд не лише виплачуватиме, а й призначатиме житлові субсидії та пільги. Тобто громадяни, які витрачають на оплату комунальних послуг більш ніж 15% сукупного місячного доходу домогосподарства, з 1 грудня мають звертатися вже до органів ПФУ. При цьому людина може самостійно обрати зручний для неї сервісний центр, незалежно від місця офіційної реєстрації.

Бахмаччина пам'ятає...

   За свободу, незалежність, право на повагу та гідність українці платять своїм життям.

Попрощалися з Володимиром Пироговим зі Стрільників

   Сьогодні, 21 листопада 2022 року, в нашій громаді відбулася церемонія прощання з загиблим Героєм, військовим 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, 46 батальйону Збройних Сил України – Пироговим Володимиром Івановичем.

З Днем Гідності та Свободи!

  Дорогі земляки! 21 листопада – День Гідності та Свободи, одна з найважливіших дат у історії України. Саме Євромайдан 2013 року був першим переможним боєм війни з рашистами, тому гасло нинішньої кампанії – «Вистояли на Майдані – переможемо у війні». Революція Гідності показала сучасним українцям справжню ціну їхньої свободи, навчила боротися, продовжила пантеон наших борців. Вона дала наснагу до боротьби наступним героям цієї війни.

За тиждень на Чернігівщині виявлено 325 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 21 листопада

   Триває розмінування території області. За минулий тиждень піротехнічні розрахунки ДСНС 44 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 325 таких предметів. Всього з початку воєнних дій вилучено 48474 вибухонебезпечні предмети.