Із чергового засідання виконкому

 Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На початку присутні більшістю голосів схвалили звіт про виконання бюджету Бахмацької міської територіальної громади за підсумками І кварталу поточного року та підтримали вимушені зміни до бюджету громади на 2022 рік. Йшлося і про необхідність обмеження витрат та скорочення видатків, щоб впоратися з економічними викликами, які настали через агресію росії.

Як діяти в надзвичайних ситуаціях

Про порядок дій та правила поведінки у разі виявлення вибухо-небезпечних предметів,  небезпечні хімікати та як вберегтися,  поради щодо перебування  на водних об’єктах,  – основні питання, які були озвучені сьогодні на спільному навчанні, яке проводили начальник відділу організації профілактичної роботи та цивільного захисту Ніжинського районного Головного  Управління ДСНС України в Чернігівській області, підполковник Служби цивільного захисту Андрій Дудкевич та майстер виробничого навчання Ніжинського навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у Чернігівській області Олександр Осаволюк.

За добу на Чернігівщині виявлено 167 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 10 червня

   Триває розмінування території області. За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 35 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 167 таких предметів. Всього з початку воєнних дій вилучено 27299 вибухонебезпечних предметів.

За добу на Чернігівщині виявлено 121 вибухонебезпечний предмет — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 9 червня

   Триває розмінування території області. За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 15 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 121 такий предмет. Всього з початку воєнних дій вилучено 27132 вибухонебезпечні предмети.

Сергій Шевченко – бахмачанин, який зупиняв танки рашистів

      Під час війни наші люди показують приклади неймовірного героїзму.   Цивільні голіруч зупиняють танки, військові нищать ворога, навіть коли сили нерівні. Так, у лютому  Сергій  Шевченко вийшов назустріч  колоні ворожої бронетехніки, яка рухалася вулицями нашого Бахмача. Чоловік без зброї став перед колоною танків рашистів і упродовж кількох хвилин стримував її рух. Зокрема, закрив собою оглядові триплекси механіка-водія і таким чином позбавив ворога видимості шляху. Це відео облетіло майже весь світ. Що ж спонукало пана Сергія до такого відчайдушного вчинку?

Змінено час комендантської години

Згідно з розпорядженням начальника Чернігівської обласної військової адміністрації на Чернігівщині змінено час комендантської години, а саме: з 7 червня комендантська година триватиме з 23 години 00 хвилин до 04 години 00 хвилин. 

Зверніть увагу!

Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України у коаліції з ГО «Асоціація вчених – внутрішньо переміщених осіб» та Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення на базі Ресурсного Центру соціально-правової та професійної підтримки співробітників переміщених ЗВО/наукових установ, створеного за підтримки офісу Ради Європи в Україні  реалізують програмну ініціативу «Правова підтримка співробітників переміщених закладів вищої освіти та наукових установ України, які постраждали внаслідок агресії російської федерації».

Вітання з останнім дзвоником!

   Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки! Сьогодні останній дзвоник сповістив про закінчення навчального року у закладах освіти нашої громади.