Домашньому насильству — НІ !

   Повномасштабна війна, яка триває в Україні, не зупиняє вчинення правопорушень, які були поширеними в нашій державі й раніше. Домашнє насильство є одним із тих явищ, яке у період війни може лише загострюватись і при цьому залишатися невидимим.

Вітаємо переможців четвертого етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

   Українська мова – це символ державності, незламності нашого народу. Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика вже понад двадцять років об’єднує українців усього світу навколо рідної мови, сприяє зростанню її престижу серед молоді. У ньому беруть участь тисячі учасників від учнів початкової школи до студентів закладів вищої освіти.

Продовжуємо розвивати спорт у громаді

   Футбол – найпопулярніший вид спорту в усьому світі. Не виняток і Бахмацька громада. Але футбол – спортивне видовище, яке потребує не лише гарної фізичної підготовки, а й фінансової підтримки.

9 травня - День Європи

   Сьогодні, 9 травня, Україна разом з усім світом відзначає День Європи. В умовах сьогодення – це чергова нагода висловити подяку країнам-членам Європейського Союзу за підтримку та допомогу у боротьбі з російським агресором.

Боролися. Боремося. Поборемо.

   У ці травневі дні ми схиляємо голови перед пам’яттю мільйонів загиблих, які рятували від нацизму Україну, Європу і світ. Вічна слава воїнам на всіх фронтах, у партизанському та національно-визвольному підпіллях, рухах опору, вічна пам’ять синам і донькам України, юність яких жорстоко обірвала війна.

Відбулося засідання робочої групи з розробки Стратегії

Сьогодні на засіданні  робочої групи з розробки Стратегії розвитку Бахмацької міської територіальної громади та Плану заходів з її реалізації на 2024-2027 роки говорили про  основи стратегічного планування. Проводив засідання директор Чернігівського регіонального центру підвищення кваліфікації Володимир Бойко, який наголосив на визначенні поняття «стратегічне планування»,  його особливостях, а також на нормативно-правовому забезпеченні розробки стратегій розвитку територіальних громад в Україні і процедурі стратегічної екологічної оцінки проєкту стратегії та підготовці відповідного звіту.