Аграрії області продовжують збирати пізні сільськогосподарські культури, на фініші – посів озимих зернових культур

   Загалом на 3 листопада зернові та зернобобові обмолочено на 339,9 тис. га (або 53% до прогнозованих обсягів збирання). Намолочено понад 1,7 млн тонн зерна при середньому рівні урожайності 48,7 ц/га.

Завтра відбудеться прощання із загиблим Героєм – Олександром Скрильніковим

   Бахмацька міська рада висловлює співчуття рідним та близьким Олександра Павловича Скрильнікова, який мужньо і сміливо боронив нашу рідну землю від російських окупантів та героїчно загинув за Україну.

Сімейні форми виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

   Все найкраще, що є на Землі, починається з сім’ї. Без неї, як без природи, людство обійтися не може. «З родини йде життя людини» – говорить народна мудрість. Тут дитина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у широкий світ. У сім’ї вона навчається любові і добра.

І знову важка втрата

Трагічна звістка знову надійшла до нашої громади. До останнього захищаючи незалежність держави та кожного з нас, загинув військовослужбовець ЗСУ, офіцер, Скрильніков Олександр Павлович. Народився 28 липня 1989 року в місті Бахмачі, навчався в Бахмацькій загальноосвітній школі № 1, потім закінчив Українську державну академію залізничного транспорту. Працював інженером у виробничому підрозділі «Вагонне депо станції Бахмач».

За тиждень на Чернігівщині виявлено 352 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 31 жовтня

   Триває розмінування території області. За минулий тиждень піротехнічні розрахунки ДСНС 51 раз залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 352 такі предмети. Всього з початку воєнних дій вилучено 47495 вибухонебезпечних предметів.

Зверніть увагу!

   Сьогодні вранці ворог знову завдав масованого ракетного удару по об’єктах енергетичної інфраструктури. Нові пошкодження ускладнили ситуацію в енергосистемі України.