З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом

   Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря. Решту ліків,  які не потребують обовʼязкового призначення лікарем, як і раніше, можна придбати в аптеці без спеціального рецепта.

Досягнення юних

   Важливою складовою комплексної програми пошуку, навчання, виховання інтелектуально обдарованих дітей та молоді є їх участь в учнівських олімпіадах із навчальних предметів.

І знову втрата - загинув Владислав Басанець з Бахмача

   І знову Бахмаччина в смутку та скорботі.. Серце крається від отриманої страшної звістки: загинув бахмачанин БАСАНЕЦЬ ВЛАДИСЛАВ ІГОРОВИЧ, водій гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти військової частини А38923.

Бронювання військовозобов’язаних на Чернігівщині. Куди звертатися та які документи подавати?

   В Україні запрацював новий Порядок бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час. Це передбачено Постановою КМУ від 27 січня 2023 №76 «Деякі питання реалізації положень Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час».

Чернігівщина пам’ятає: в області відбулися тематичні заходи до річниці звільнення від російських окупантів

   Дві третини Чернігівської області понад місць були під окупацією підступного ворога, техніка якого безперервними хвилями почала заходити на нашу територію 24 лютого 2022 року. Через чернігівський напрямок росіяни планували вийти на північну околицю Києва.

Попрощалися з Богданом Скакуновим з села Халимонове

   Сьогодні, 29 березня 2023 року в Бахмацькій міській територіальній громаді відбулася церемонія прощання з загиблим Героєм - Скакуновим Богданом Анатолійовичем, який проходив службу санітаром медичного пункту піхотного батальйону в/ч А2573 3-ої окремої танкової Залізної бригади Збройних Сил України.

Із чергового засідання сесії

 29 березня, відбулося чергове засідання сесії Бахмацької міської ради.  Перед початком сесії хвилиною мовчання вшанували пам'ять воїна, уродженця села Халимонове, Богдана Скакунова, який загинув  21 березня на Харківщині, та всіх загиблих, які відали своє життя за незалежність нашої України. Подякували всім воїнам, хто захищає нашу державу від рашистської навали.

Відбувся четвертий етап ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

   Українська мова – це символ державності, незламності нашого народу. Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика (далі – Конкурс) вже понад двадцять років об’єднує українців усього світу навколо рідної мови, сприяє зростанню її престижу серед молоді.