Нарада за участю землевпорядних организацій

               01 березня 2018 року під головуванням першого заступника міського голови Анатолія Карпенка була  проведена нарада за участю працівників відділу земельних ресурсів виконавчого комітету Бахмацької міської ради та представників організацій, які виконують землевпорядні та геодезичні роботи на територіальної міста Бахмача.

Концерт академічного симфонічного оркестру "Філармонія"

            Приємна нагода випала бахмачанам долучитися до високого мистецтва, адже на запрошення Бахмацького міського голови П.М. Шимка до нас  у місто завітав академічний симфонічний оркестр «Філармонія» Чернігівського філармонійного центру фестивалів та концертних програм разом із солісткою Галиною Дубицькою (сопрано) із Білорусі.

Найкращі спортсмени бахмаччини 2017

     9 лютого 2018 року відбулися урочисті заходи з нагоди нагородження переможців спортивних номінацій за підсумками 2017 року. Найспритніші, найшвидші, найсильніші спортсмени отримали відзнаки.

Благодійний безкоштовний концерт симфонічної музики

Шановні поціновувачі високого мистецтва! Сердечно запрошую вас на благодійний безкоштовний концерт симфонічної музики (за підтримки депутата Чернігівської обласної ради - Олега Аверьянова) у виконанні одного з найкращих академічних симфонічних оркестрів України під керівництвом Заслуженого діяча мистецтв України Миколи Сукача та володарки неперевершеного сопрано Галини Дубицької! ВХІД ВІЛЬНИЙ !!!

День Соборності України

     Уперше у XX столітті українська незалежність була проголошена 22 січня 1918 року IV Універсалом Української Центральної Ради, а вже за рік (22 січня 1919 року) на Софійському майдані в Києві відбулася не менш вагома подія – об’єднання Української Народної Республіки (УНР) і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР) в одну державу.

Щедрувальники у міського голови

     У веселі зимові свята на гостину до міського голови П.М. Шимка завітало багато маленьких щедрувальників. Дитячий  фольклорний гурт «Сузір’я» Будинку дитячої та юнацької творчості весело, жваво, автентичними щедрівками та колядками віншував народження Христа та вітав господаря з Новим роком та Різдвом Христовим. А вихованці днз «Теремок» завітали з традиційною українською «козою», Віфлеємською зіркою, продовжуючи веселі щедрівки.

Новорічні подарунки для малих бахмачан

     Новий рік та Різдво Христове – найбільш улюблені  для кожного українця свята, адже вони сповнені подарунків та сюрпризів. І так уже давно повелося, що ми, дорослі, готуємо сюрпризи та подарунки дітям.