День ухвалення Декларації про державний суверенітет України

      У цей день 30 років тому, 16 липня 1990 року, Верховна Рада схвалила – Декларацію про державний суверенітет України, яка затвердила основоположні права української нації.      Сьогодні на площі Героїв Майдану м. Бахмач говорили про історичне значення Декларації, згадали діячів українського державотворення та вшанували пам’ять віддавших життя за Україну.

Урочистості з нагоди одного із головних свят держави – Дня Конституції України

   Урочистості з нагоди одного із головних свят держави – Дня Конституції України пройшли біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Міський голова Павло Шимко привітав присутніх зі святом і вручив Грамоти Бахмацької міської ради захисникам української державності Василю Галату і Віктору Остапенку.

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

    22 червня 1941 року почалася німецько-радянська війна — частина Другої світової війни, в якій Україна зазнала найбільших втрат з усіх країн світу. У цей день в Україні відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.

Шановні працівники медичної галузі Бахмаччини і всієї України!

Щиросердечно вітаю вас з професійним святом! День медичного працівника — це свято лікарів, парамедиків, медичних сестер, лаборантів, санітарок – усіх, хто стоїть на варті здоров’я кожного з нас . Ваш високий професіоналізм, вірність своїй справі, милосердя дозволили з'явитися на цей білий світ, рости здоровими і підтримувати здоровий стан організму, а багатьом людям дали можливість повернутися до активної діяльності, набути впевненості у завтрашньому дні, знову відчути радість життя. Сьогодні вам не легко працюється в умовах реформування галузі охорони здоров’я. Ще одним випробуванням для усіх стала пандемія та боротьба із невідомим та небезпечним коронавірусом. Висловлюю величезну вдячність всім медичним працівникам і ветеранам медицини міста за невтомну благородну працю, самопожертву, відданість своїй професії. Бажаємо вам і вашим родинам мирного неба, міцного здоров’я, сімейного затишку та благополуччя. Сил та наснаги у вашій святій справі. І нехай добро, яке ви творите, повертається до вас сторицею!   З повагою і вдячністю Міський голова міста Бахмача                                           Павло Шимко  

Світлої пам’яті Сергія Кошмала…

Сергій народився 1989 року в селі Халимонове. До 3 класу навчався у Халимонівській ЗОШ, 2006 року закінчив Бахмацьку ЗОШ №5. Навчався у Бахмацькій районній школу мистецтв ім. А. Розумовського за класом фортепіано. Працював різноробом у Києві, був майстром татуювання.