Комунальному виробничому підприємству «Комунальник» – 15 років  від дня заснування

     Комунальному виробничому підприємству «Комунальник» – 15 років  від дня заснування. Очолив підприємство Ігнатко Леонід Іванович. Під його керівництвом підприємство КВП «Комунальник» розвивалося, здобувало собі авторитет, а головне, ставало центром з вирішення багатьох житлово-комунальних проблем містян.

Свято останнього дзвоника

     Мелодійні переливи гучних дзвіночків сьогодні чути по-особливому – так ніжно вони можуть сповіщати тільки про початок літніх канікул!

День перемоги над нацизмом у другій світовій війні

     9 травня 2019 року бахмачани прийшли до Меморіалу Слави, щоб вшанувати воїнів, які здобули перемогу над нацизмом у  Другій світовій війні.   Схилили голови перед світлою пам’яттю тих, хто не повернувся з війни, чиї імена назавжди вписані золотими буквами в історію другої світової, в історію десятків локальних війн та миротворчих операцій на території різних держав світу, в історію сучасної війни за незалежність та територіальну цілісність України.

До Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

      Житлово-комунальне господарство міста – це надзвичайно важлива сфера для місцевого самоврядування та життя громади. Завдяки невтомній, щоденній та цілодобовій праці комунальників наше місто чисте та затишне, в оселях світло та тепло. Робочий день комунальника починається задовго до того, як оживає місто і закінчується тоді, коли більшість людей уже відпочиває.