Податкові питання  - тема  чергової робочої наради

Податкові питання  - тема  чергової робочої наради

     Нещодавно відбулася робоча зустріч міського голови Павла Шимка  з начальником Бахмацької ДПІ ГУ ДПС у Чернігівській області Олексієм Батьківським за участі начальника фінансового відділу  міської ради Лариси Задесенець, начальника відділу економіки, публічних закупівель та громадського транспорту виконавчого комітету  міської ради Алли Лисициної.

Про основне з робочої наради зі старостами

Про основне з робочої наради зі старостами

         Нагальні питання забезпечення функціонування Бахмацької територіальної громади обговорили під час наради зі старостами. Провів засідання міський голова Павло Шимко.

Про головне з засідання виконавчого комітету міської ради

Про головне з засідання виконавчого комітету міської ради

     Сьогодні, 23 березня,  відбулося засідання виконавчого комітету Бахмацької міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Павла Шимка.  На початку засідання міський голова зазначив, що рівень захворюваності на  Covid-19 зростає, тож наголосив на необхідності дотримання карантинних обмежень та важливості вакцинації.

Статистичні дані щодо захворюваності на  COVID – 19

Статистичні дані щодо захворюваності на COVID – 19

      Станом на 23 березня  у КНП «Бахмацький міський центр первинної медико-санітарної допомоги» та у ФОП Тчаннікова Н.Б. та Тчанніков В.В. лікується 128 хворих. На стаціонарі у міській лікарні перебуває 30 хворих.

Відзначили працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Відзначили працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

      Щорічно в Україні, у третю неділю березня, відзначається День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. Саме з цієї нагоди, напередодні, 18 березня, в Бахмацькому міському Будинку культури вшановували працю представників комунальних служб та закладів побутового обслуговування населення. Захід проходив з дотриманням карантинних обмежень.

Перші щеплення від коронавірусу провели і в Бахмацькій громаді

Перші щеплення від коронавірусу провели і в Бахмацькій громаді

     Серед населення Бахмацької громади спостерігається тенденція до збільшення захворюваності на коронавірусну хворобу. Станом на 19 березня поточного року в КНП «Бахмацький міський центр первинної медико-санітарної допомоги» та у ФОП Тчаннікова Н.Б. та Тчанніков В.В. лікується 125 хворих. На стаціонарному лікуванні у міській лікарні з підтвердженим діагнозом перебуває 36 хворих.

Відсьогодні посилено карантинні заходи на території Бахмацької громади

Відсьогодні посилено карантинні заходи на території Бахмацької громади

     Відповідне рішення ухвалено на засіданні постійно діючої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Бахмацької міської ради в зв’язку зі зростанням захворюваності серед населення на грип і ГРВІ та суттєвим збільшенням кількості випадків коронавірусної хвороби порівняно з попереднім тижнем. Члени комісії керувалися відповідною постановою КМУ, рішенням обласної комісії № 9 від 16 березня 2021 року, спільними рекомендаційними рішеннями МОН і МОЗ України і, звісно, статистичними даними захворюваності, а саме: серед педагогів і учнів, про що поінформувала начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Лариса Журба.

Правильний захист рослин веде до збереження бджіл

Правильний захист рослин веде до збереження бджіл

     Однією з основних проблем для бджільництва є неконтрольоване проведення обробки сільськогосподарських угідь хімічними засобами захисту рослин. Якби не звучало пафосно, та маємо розуміти, що бджоли — наше спільне майбутнє, і зменшення їх чисельності несе за собою зменшення врожаю, а у невтішній перспективі — повну його відсутність. Водночас перелік продуктів, які використовують люди, демонструє наскільки різноманітним і корисним є бджільництво, а самі бджоли є одними з найцінніших комах у природі. У разі їх зникнення, людство також вступить у боротьбу за своє існування.

Шановні земляки!

Шановні земляки!

     14 березня 2014 року, усвідомлюючи високий ризик військового вторгнення на територію материкової України та бажаючи захистити незалежність, суверенітет та територіальну цілісність своєї держави, згідно з рішенням керівництва Самооборони Майдану перші добровольці відправилися на тренувальну базу в Нових Петрівцях, що під Києвом, для проходження військової підготовки з метою подальшої участі у військових діях.