День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

    22 червня 1941 року почалася німецько-радянська війна — частина Другої світової війни, в якій Україна зазнала найбільших втрат з усіх країн світу. У цей день в Україні відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.

Шановні працівники медичної галузі Бахмаччини і всієї України!

Щиросердечно вітаю вас з професійним святом! День медичного працівника — це свято лікарів, парамедиків, медичних сестер, лаборантів, санітарок – усіх, хто стоїть на варті здоров’я кожного з нас . Ваш високий професіоналізм, вірність своїй справі, милосердя дозволили з'явитися на цей білий світ, рости здоровими і підтримувати здоровий стан організму, а багатьом людям дали можливість повернутися до активної діяльності, набути впевненості у завтрашньому дні, знову відчути радість життя. Сьогодні вам не легко працюється в умовах реформування галузі охорони здоров’я. Ще одним випробуванням для усіх стала пандемія та боротьба із невідомим та небезпечним коронавірусом. Висловлюю величезну вдячність всім медичним працівникам і ветеранам медицини міста за невтомну благородну працю, самопожертву, відданість своїй професії. Бажаємо вам і вашим родинам мирного неба, міцного здоров’я, сімейного затишку та благополуччя. Сил та наснаги у вашій святій справі. І нехай добро, яке ви творите, повертається до вас сторицею!   З повагою і вдячністю Міський голова міста Бахмача                                           Павло Шимко  

Світлої пам’яті Сергія Кошмала…

Сергій народився 1989 року в селі Халимонове. До 3 класу навчався у Халимонівській ЗОШ, 2006 року закінчив Бахмацьку ЗОШ №5. Навчався у Бахмацькій районній школу мистецтв ім. А. Розумовського за класом фортепіано. Працював різноробом у Києві, був майстром татуювання.

З Днем Захисту дітей!

Сім’я і дитина – це споконвічні цінності, які сповідує український народ.

Сьогодні вшановуємо світлу пам'ять героїв українців, чехів та словаків, які у 1918 році намагалися зупинити наступ більшовицької Росії на молоду українську державу.

Крути – наша гордість і слава, Там соколи юні у вічність пішли. На клич молодої держави, Піднялися вірні сини.