Пенсії скорочують?

Пенсії скорочують?

     Останнім часом в деяких електронних ЗМІ поширюється інформація про те, що багатьом українцям заднім числом скорочують пенсії. Чи відповідає це дійсності?

З 1 по 30 квітня 2021 року діє "весняне" обмеження для великоваговиків

З 1 по 30 квітня 2021 року діє "весняне" обмеження для великоваговиків

     З метою збереження та запобігання руйнування автомобільних доріг під час весняного відтавання ґрунтів земляного полотна керуючись положеннями ч.3. ст. 12, ст. 27 Закону України “Про дорожній рух”, п.4 ч.2 ст.11, п.4 ст.12, ст.321 Закону України “Про автомобільні дороги”, на підставі Порядку тимчасового обмеження або заборони руху транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів на окремих ділянках автомобільних доріг загального користування”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 27.06.2007 року № 879 “Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування” Служба автомобільних доріг у Чернігівській області згідно з розпорядженням Чернігівської обласної державної адміністрації від 31.03.2021 року № 316 “Про збереження автомобільних доріг загального користування області у весняний період 2021 року” та Наказу Служби автомобільних доріг у Чернігівській області від 01.04.2021 року № 17, відповідно обмежує рух вантажного транспорту по дорогах загального користування Чернігівської області на період з 01.04.2021 року по 30.04.2021 року у зв'язку з погодними умовами:

Із засідання позачергової сесії

Із засідання позачергової сесії

     Сьогодні, 31 березня, на вимогу начальника відділення поліції № 1 Ніжинського районного відділу поліції ГУНП в Чернігівській області Миколи Омельченка щодо скасування рішення минулої сесії стосовно надання дозволу на здійснення торгівлі непродовольчою групою товарів суб'єктами підприємницької діяльності, які працюють на відкритому повітрі, на території ринку ТОВ “Колос”, міський голова Павло Шимко скликав засідання дев'ятої (позачергової) сесії Бахмацької міської ради восьмого скликання.

Депутати розглянули низку питань на черговій сесії міської ради

Депутати розглянули низку питань на черговій сесії міської ради

         Сьогоднішнє засідання восьмої сесії Бахмацької міської ради 8 скликання традиційно розпочалося з виконання Державного Гімну України та вшанування хвилиною мовчання всіх загиблих захисників української державності.

На території громади вводяться в дію карантинні обмеження “червоного” рівня

На території громади вводяться в дію карантинні обмеження “червоного” рівня

     Враховуючи рішення державної комісії ТЕБ та НС про віднесення Чернігівської області до "червоної" зони від 27 березня № 15, керуючись протокольними дорученнями позачергового засідання відповідної обласної комісії № 13 та з метою недопущення більш стрімкого поширення коронавірусної інфекції у Бахмацькій громаді вводяться обмеження “червоного” рівня. Таке рішення прийнято сьогодні на засіданні постійно діючої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Бахмацької міської ради.

Запроваджується "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19

Запроваджується "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19

     З 00:00 годин понеділка 29 березня на території Чернігівської області запроваджується "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Таке рішення прийняла 27 березня на позачерговому засіданні Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Година Землі - підтримаймо акцію

Година Землі - підтримаймо акцію

     Година Землі – найбільша світова ініціатива на підтримку збереження планети та сталого використання її ресурсів, що відзначається останньої суботи березня. Наразі вона припадає на 27 березня.