Відбувся І етап Кубку міського голови зі стрітболу

28 грудня 2019 року відбувся І етап Кубку міського голови зі стрітболу, в якому взяли участь місцеві команди та гості із Пісок та Халимонового. Спортивний зал ЗОШ №1 був переповнений, адже змагалися 10 чоловічих та 4 жіночих команди. Чоловіча команда Бахмацької міської ради «Бахмач» виборола ІІ місце, а переможцями стала команда випускників ДМК «Гармонія». Бахмацький міський голова вручив переможцям кубки, медалі та грамоти.

Бахмацький міський голова Павло Шимко вручив новорічні подарунки дітям із 50 сімей міста, у яких виховуються понад 150 дітей.

     Новорічні та Різдвяні свята для кожного із нас надзвичайно  приємні, чарівні, сповнені подарунків та сюрпризів. І так уже давно повелося, що ми, дорослі, готуємо подарунки дітям.

«Ялинонько! Запали свої вогні! Раз – два – три!!! Засяй!»

У День Святого Миколая Чудотворця, у день, коли починаються новорічно-різдвяні свята і головний символ цих свят, – ялинка – уже в очікуванні, щоб дивувати нас своїми яскравими прикрасами та мерехтливими вогнями.

Урочистості до Дня Збройних сил України, Дня місцевого самоврядування та Міжнародного дня волонтерів

     Свято українських воїнів стало однією з головних дат у нашій державі. Актуальність свята і його важливість для кожного з нас стала зрозуміла після початку російсько-української війни, коли сотні тисяч чоловіків і жінок були змушені покинути звичні справи і встати на захист безпеки країни і благополуччя співгромадян.

Стартував відкритий чемпіонат міста Бахмача з міні-футболу.

9 листопада 2019 року стартував відкритий чемпіонат міста Бахмача з міні-футболу. Відкривав чемпіонат Бахмацький міський голова Павло Шимко, який побажав учасникам удачі та здоров'я і привітав з початком змагань.