Обмеження "жовтої" зони

   «Жовтий» рівень епідемічної небезпеки набирає чинності з 00:00 години 23 вересня 2021 року по всій Україні. Відповідне рішення прийнято Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Саме про виконання заходів щодо запобігання розповсюдженню короновірусної інфекції на території Бахмацької громади та забезпечення роботи закладів гуманітарної та соціальної сфери при “жовтому” рівні йшлося сьогодні на засіданні постійно діючої комісії виконавчого комітету міськради з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Із спільного засідання постійних комісій

   Сьогодні відбулося спільне засідання постійних комісій Бахмацької міської ради - з питань бюджету, соціально-економічного та культурного розвитку громади і з гуманітарних питань, законності, правопорядку депутатської етики та регламенту. У спільному засіданні комісій взяв участь міський голова Павло Шимко.

Про найважливіше із чергового засідання виконкому

   Сьогодні під головуванням міського голови Павла Шимка відбулося засідання виконавчого комітету, на якому було розглянуто 28 питань, що стосувалися забезпечення життєдіяльності громади.    Заслухавши інформацію заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Анатолія Варчака, присутні більшістю голосів підтримали заходи з підготовки господарського комплексу громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років, що передбачає підготовку об’єктів житлового фонду, теплопостачання, водопостачання і водовідведення, комунального господарства та інженерно-транспортної інфраструктури, а також закладів соціальної сфери.

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: підготовка до зими для бюджетників буде напруженою

      За вісім місяців поточного року ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», поставило своїм клієнтам 136,5 млн кубометрів газу. Майже 95 % ресурсу спожили побутові споживачі, решту – бюджетні й бізнесові структури.

День села у Біловежах

   Святкували 18 вересня День села у Біловежах. Дощова погода не стала на заваді односельчанам та гостям, вони зібралися у сільському клубі, аби насолодитися виступами учасників художньої самодіяльності, порадіти за село з нагоди його іменин, а також послухати вітання на адресу громади, її мешканців.

Щирі вітання рятівникам!

  День рятівника – це свято сильних і відважних людей, які у скрутну хвилину першими приходять на допомогу. Саме в цей день православна церква вшановує Пресвяту Богородицю Неопалима Купина. Цей чудотворний образ, як і рятувальники, захищає людей від пожеж та іншого лиха й допомагає їм у тяжку хвилину. Недаремно, мабуть, Державна служба України з надзвичайних ситуацій має гасло "Запобігти. Врятувати. Допомогти". Воно відображає нелегкі будні рятувальників. Попередження та ліквідація пожеж, різного роду аварій і катастроф, стихійного лиха, знешкодження боєприпасів, рятування людей на воді, під час дорожньо-транспортних пригод - ось далеко не повний перелік завдань оперативно-рятувальної служби цивільного захисту – «Служби 101».

Мінсоцполітики за підтримки ЮНІСЕФ починає розробку єдиної Національної стратегії забезпечення прав дітей

      Міністерство соціальної політики за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) розпочинає розробку єдиної Національної стратегії у сфері забезпечення прав дітей. Стратегія стане орієнтиром для всіх органів влади на національному та місцевому рівні та допоможе реалізувати міжнародні зобов’язання України щодо захисту прав дітей. Про це повідомила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна.

ТОВ «Чернігівгаз Збут»: подбайте про комфортне проходження опалювального сезону завчасно

      Управління соціального захисту населення в Чернігівській області почали проводити звірку списків боржників з надавачами комунальних послуг. ТОВ «Чернігівгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», отримано список побутових споживачів для перевірки стану їх особових рахунків.

Нарада з питань підготовки щодо забезпечення виконання осіннього призову громадян на строкову військову службу

   Сьогодні в міській раді відбулася нарада з питань підготовки щодо забезпечення виконання осіннього призову громадян на строкову військову службу. У нараді взяли участь міський голова Павло Шимко та старости.