Щедрувальники у міського голови

     У веселі зимові свята на гостину до міського голови П.М. Шимка завітало багато маленьких щедрувальників. Дитячий  фольклорний гурт «Сузір’я» Будинку дитячої та юнацької творчості весело, жваво, автентичними щедрівками та колядками віншував народження Христа та вітав господаря з Новим роком та Різдвом Христовим. А вихованці днз «Теремок» завітали з традиційною українською «козою», Віфлеємською зіркою, продовжуючи веселі щедрівки.

Новорічні подарунки для малих бахмачан

     Новий рік та Різдво Христове – найбільш улюблені  для кожного українця свята, адже вони сповнені подарунків та сюрпризів. І так уже давно повелося, що ми, дорослі, готуємо сюрпризи та подарунки дітям.

Настаршій мешканці міста - 103!

     27 грудня міський голова П.М. Шимко та секретар міської ради І.В. Левченко завітали з подарунами до найстаршої мешканки міста Бахмача Олександри Максимівни Федоряк привітати її з Днем народження, адже вона святкувала свій 103-й День народження!

Відкриття міської новорічної ялинки

      19 грудня у День Святого Миколая на центральній площі міста зібралося багато бахмачан із малечею, адже цього вечора засвітила свої чарівні вогні ялинка – головний символ новорічно-різдвяних свят.

Дбаємо про покращення інфраструктури міста

     У 2017 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у нашому місті реалізуються ряд проектів: «Капітальний вибірковий ремонт дорожнього покриття по вул. Ю. Бутусова в м. Бахмачі Чернігівської області», «Будівництво свердловини в північно-східній частині м. Бахмач Чернігівської області», «Будівництво кладовища по вул. Тиницькій в м. Бахмач Чернігівської області (І черга)», «Капітальний ремонт тротуарів по вул. Даньківський шлях в м. Бахмач Чернігівської області» та «Будівництво пішохідної зони та автомобільної дороги по вул. Дружби в м. Бахмач Чернігівської області» в частині робіт з асфальтного покриття.

День Гідності та Свободи

            21 листопада у місті Бахмачі відбулися меморіальні заходи із вшанування патріотів двох революцій – помаранчевої та революції Гідності.

Покращуємо благоустрій

          Нещодавно було встановлено один з дитячих майданчиків, які були придбані за кошти Бахмацької міської ради, у центрі нашого міста по вулиці Соборності, 60.