ВЧАСНО РОЗРАХОВУЙТЕСЬ ЗА ПОСЛУГИ ВОДОСПОЖИВАННЯ

   КП «Бахмач-Водсервіс» відноситься до підприємств критичної інфраструктури і має виконувати свої функції за будь-яких умов. Сплата за комунальні послуги в сьогоднішніх умовах є великою допомогою та підтримкою підприємства, яке працює наразі у надскладних обставинах і потребує ресурсів. Підняття води з надр, водопідготовка та водовідведення потребують значних затрат електроенергії, за споживання якої КП «Бахмач-Водсервіс» необхідно своєчасно проводити розрахунки.

Військова служба за контрактом

Ніжинський РТЦК та СП запрошує  на  військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського та старшинського складу.

Графік виїздів мобільних медичних бригад

Мобільні бригади з вакцинації проти COVID-19 створені і працюють за підтримки ГС «Коаліція за Вакцинацію» в рамках проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» задля підвищення доступу населення віддалених населених пунктів до щеплень та інших медичних послуг, а також задля профілактики хвороб серед літніх людей.

Інтерв’ю генерального директора Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю Віталія МУЗИЧЕНКА

Сьогодні немає потреби громадянам, які постраждали внаслідок війни, виїжджати за кордон для протезування та реабілітації, оскільки механізм забезпечення допоміжними засобами реабілітації забезпечується в Україні за державні кошти», - зазначив генеральний директор Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю Віталій МУЗИЧЕНКО в інтерв’ю Телемарафону «Єдині новини» 19 лютого 2023 року.

Долучайтесь до "Гвардії наступу"

Сучасна історія України пишеться зараз. Не спостерігай, дій! Заповнюй анкету добровольця і долучайся до штурмових бригад, які звільнятимуть місто Донецьк, Луганськ та інші окуповані території разом з Кримом. Гарантуємо бойові зіткнення на передовій. Ти сам обираєш бригаду та напрям наступу і гарантовано потрапляєш до однодумців. Захищай країну та своїх рідних, ставай добровольцем!

Важливу інформацію в умовах відсутності електроживлення допоможе дізнатися радіо

З метою інформування населення про життєво важливу інформацію в умовах відсутності електроживлення, Міністерство культури та інформаційної політики України нагадує інформацію про частоти радіопрограм Суспільного мовлення в кожному регіоні. Нижче — перелік радіочастот на Чернігівщині.