Конкурс дитячого малюнка та есе

   У рамках підготовки проєкту Стратегії розвитку Бахмацької міської територіальної громади на 2024–2027 роки, з метою проведення просвітницької роботи серед дітей щодо сталого та успішного розвитку територіальної громади, для пошуку й підтримки талановитих дітей, їх естетичного та морально-етичного виховання; привернення уваги дітей до майбутнього Бахмацької громади, залучення до формування її пріоритетів, вивчення їх інтересів, захоплень і прагнень, бачення дорослого життя в громаді Бахмацької міської рада проводить Конкурси дитячого малюнка та есе «Бахмацька громада у 2027 році».

Крафтовики, цей допис — для вас!

    Є ідея: влаштувати ярмарок, представити Чернігову вашу продукцію і познайомити вас — найкрутіших виробників.    Якщо Вам цікаво встановити нові бізнес-зав’язки між крафтовими виробниками, обмінятися напрацюваннями та успішним досвідом у вирішенні проблемних питання - тоді чекаємо Вас 6 травня в Агенції регіонального розвитку Чернігівської області!    Перша частина форуму (10:30 - 13:00) навчальна.    «Фандрейзинг для бізнесу» - директорка Агенції регіонального розвитку Чернігівської області Марія Руденко.    «Брендинг та упакування» - бізнес-консультантка, власниця смм-агенції, керівниця з 15-річним досвідом у ресторанній сфері Наталія Мірошник.    «Ціноутворення» - кандидат економічних наук, доцент кафедри маркетингу, PR-технологій та логістики, НУ "Чернігівська політехніка", сертифікований бізнес-тренер з Управлінського обліку по міжнародним стандартам, бізнес-консультант аудиторсько-консалтингової компанії "Компас"(м. Київ) Валентина Москаленко    Друга частина 14:00 - 16:00 Виставка та дегустація крафтової продукції, що дасть змогу презентувати свій продукт.    Додатково: безкоштовний проморолик учасників форуму. 🗓 Коли? 6 травня 2023 року 🗓 ДЕ? Агенція регіонального розвитку Чернігівської області (м. Чернігів, вул. Преображенська 12 поверх 2) ☝🏻 Хто може взяти участь? Виробники крафтових продуктів, одягу, аксесуарів, декору, меблів, сувенірів, косметики.    Ми підтримуємо локальні підприємства, зокрема малі господарства та крафтові виробництва.    Запрошуємо разом сприяти об’єднанню ринку крафтових виробників Чернігівської області!    Форум проходить за підтримки Чернігівської регіональної торгово-промислової палати та Департаменту економічного розвитку Чернігівської ОДА. З питань участі у форумі телефонуйте: +380638988607 Марія Руденко Участь у форумі безкоштовна.

28 квітня - День охорони праці

     Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 щороку 28 квітня у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначається День охорони праці. У 2023 році Всесвітній день охорони праці присвячений безпечному та здоровому робочому середовищу як фундаментальному принципу та праву на роботі. Право на працю у безпечних та здорових умовах праці закріплено Конституцією Україні.

І Н Ф О Р М А Ц І Я конкурсної комісії Бахмацької міської ради з відбору суб’єктів оціночної діяльності про результати конкурсу

І Н Ф О Р М А Ц І Я конкурсної комісії Бахмацької міської ради з відбору суб’єктів оціночної діяльності про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності із визначення експертної грошової оцінки земельних ділянок, який відбувся 21.04.2023 р.

До уваги жителів Бахмацької територіальної громади!

Бахмацька міська рада Ніжинського району Чернігівської області повідомляє про початок громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проєкті містобудівної документації «Детальний план території для проектування та будівництва корівника з доїльним молочним блоком в межах земельних ділянок, власником яких є приватне сільськогосподарське підприємство "Авангард", на підставі договору про встановлення права користування земельною ділянкою для забудови (суперфіцію), орієнтовною загальною площею 11,4438 га на території Курінського старостинського округу Бахмацької міської ради Чернігівської області».

Інформація конкурсної комісії Бахмацької міської ради з відбору суб’єктів оціночної діяльності про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з метою визначення експертної грошової оцінки земельних ділянок

Інформація конкурсної комісії Бахмацької міської ради з відбору суб’єктів оціночної діяльності про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з метою визначення експертної грошової оцінки земельних ділянок