Шановні жителі Бахмаччини, дорогі друзі!

   Ось і завершується 2021 рік. Ми знову перегортаємо чергову сторінку нашого життя. Традиційно, у такі дні згадуємо, як пройшов рік, з надією споглядаємо у наступний. Прикро, але, у році, що минає, чорного кольору було немало. Дійсно, 2021 залишиться у пам’яті як рік важких випробувань, - це і продовження російсько-української війни, і наступ коронавірусної біди, але водночас це знаковий час як для Української держави, яка відсвяткувала своє 30-річчя, так і для нашої зовсім юної громади, що лише розпочинає свій шлях.

Податкова реформа в дії

   Нещодавно в міськраді відбувся семінар "Податкова реформа в дії", який провели представники Чернігівської обласної громадської організації "Центр з економічно-правових питань "Діалог".У заході взяв участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Анатолій Карпенко, голова ГО ”Агенція регіонального розвитку” Тетяна Шапаренко.

Зустріч з вуличкомами

   Сьогодні міський голова Павло Шимко провів традиційну зустріч з головами вуличних комітетів міста Бахмача.

Соціальні питання розглянули на виконкомі

   Сьогодні на засіданні виконавчого комітету, яке провів міський голова Павло Шимко, були розглянуті питання соціального спрямування. Зокрема, йшлося про те, що придбано житло - двокімнатна квартира в місті Бахмачі, вартістю 347 тис. гривень за рахунок коштів державної казни та співфінансування з місцевого бюджету, яка перебуватиме у комунальній власності міськради.

Павло Шимко підписав меморандум про співпрацю з німецькою компанією

   21 грудня у рамках «Програми ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України» Ніжинська, Прилуцька, Бобровицька, Куликівська, Носівська, Бахмацька, Сосницька громади Чернігівської області підписали Меморандуми про співпрацю з німецькою компанією-виконавцем Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ), що розширює партнерства проєкту до 71 громади. Проєкт співфінансується Європейським союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Зверніть увагу! Семінар з підприємцями

   Підтримка розвитку підприємства є важливою складовою роботи органів влади на місцях. Надзвичайно актуальною ця тема стала в період локдауну, коли підприємці і підприємства стали перед вибором - закритися або винайти найбільш безпечні форми виробництва, торгівлі, надання послуг тощо.

Мінсоцполітики вдесятеро збільшує фінансування розвитку соціальних послуг у громадах

       У наступному році Мінсоцполітики значно збільшить фінансування розвитку соціальних послуг у громадах. Про це повідомила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна під час круглого столу «Регіональна практика реалізації державної політики у сфері захисту прав дітей на прикладі громад Вінницької області», який відбувся за участі керівництва області, районних державних адміністрацій та громад, фахівців соціальної галузі, громадських організацій.