Про свято

4-5 серпня 2018 року бахмачани відзначили подвійне свято: сто п’ятдесят років утворення робітничого поселення Бахмач і вісімдесят років, як Бахмач отримав статус міста!  

День Конституції

День Конституції – одне із головних свят нашої держави.  Адже конституція – це, в першу чергу, основний закон держави, що проголошує її незалежність. Саме з 28 червня 1996 року ми почали будувати нову, незалежну державу.

Випускний 2018

     Випускний вечір – незабутній момент у житті кожного старшокласника, який уже наступного дня крокуватиме дорослим життям.

З Днем молоді!

     Щиро вітаю усіх молодих людей  міста Бахмача з Днем молоді!

День скорботи і вшанування пам’яті жертв в Україні

        Щороку 22 червня у День скорботи і вшанування пам’яті жертв в Україні ми схиляємо голови перед тими, хто ціною власного життя здолав наймогутнішого агресора ХХ століття – нацистів та приніс мир на рідну землю.  Траурні букети лягли до Вічного вогню, Меморіалу Слави та монументу Бахмацьким дивізіям.

День захисту дітей

           Календар літа розпочинає свято тих, хто його найбільше любить – діти,  сьогодні День захисту дітей!  Наше майбутнє – це наші діти, а наше щасливе майбутнє – це щасливі діти! Тому 1 червня ще й Всесвітній день батьків, адже всі ми родом із дитинства.

Останній дзвоник

       Сьогодні у школах міста пролунав останній дзвоник, що сповістив дітям про закінчення ще одного важкого і напруженого навчального року, ще однієї важливої сторінки в Країні Знань та початок літніх довгожданих канікул.Кожного року юні бахмачани радують нас найвищими досягненнями у вивченні шкільних предметів на Всеукраїнському і, навіть, на міжнародному рівнях. Тому, у 2017 році Бахмацькою міською радою було започатковано призначення для талановитих дітей грошової премії «Обдарованість» міста Бахмача. Цього року  міський голова П.М. Шимко вручив премію «Обдарованість»: