Видатки з бюджету 2024 року на соціальний захист

Важливою ланкою бюджету громади є значні видатки (в сумі 13 млн 406 тис. грн) на сферу соціального захисту та соціального забезпечення, що спрямовані на реалізацію державної соціальної політики, направленої на підвищення розмірів соціальних стандартів і гарантій, забезпечення соціальної підтримки осіб і сімей, які її потребуватимуть.

Облаштування комфортного укриття

   За сприяння ГО «Істок» облаштовано меблями укриття Бахмацького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 5. Також встановлено 3 очищувачі повітря в приміщенні.

Остання шана

   Сьогодні, 26 грудня 2023 року, поховали КУЛИКА АНДРІЯ МИКОЛАЙОВИЧА, головного сержанта, стрільця 1 стрілецького відділення 3 стрілецького взводу 1 стрілецької роти військової частини А 7329. Попрощатись із захисником прийшли рідні, друзі, побратими, сусіди та представники влади.

Видатки на охорону здоров'я

У бюджеті громади чітко розставлено пріоритети, де медицина залишається одним з основних напрямків. Важливим і ключовим є реалізація програм та фінансова підтримка медичних установ громади (КНП «Бахмацька міська лікарня», КНП «Бахмацький міський центр первинної медико-санітарної допомоги», КНП «Бахмацька лікарня – хоспіс»), на що в 2024 році заплановано спрямувати  майже 18 млн 566 тис. гривень. Зокрема, передбачається фінансування наступних програм:

Зустріч кортежу з тілом воїна

   Сьогодні, 25 грудня 2023 року, о 17.00 очікуємо кортеж з тілом померлого військовослужбовця Кулика Андрія Миколайовича. Траурна процесія рухатиметься по шляхопроводу, а потім до місця проживання воїна: м. Бахмач, вул. Конотопська, 134В.

І знову сумна звістка - смерть військового

   «Війна є лихо та злочин, що укладає в собі всі лиха і всі злочини». Наші військові не зажди гинуть на полі бою. Іноді вони, як звичайні люди, не можуть впоратися зі стресом. Внаслідок цього виникають ситуації, що спричиняють смерть військових не в бойових умовах.

Подарунки дітям загиблих Героїв

   Діти — це наше щасливе майбутнє. Тільки через розв’язану російськими загарбниками страшну й кровопролитну війну щастя їм нині усміхається рідко, і доля нечасто дарує подарунки. Але цього разу подарунки були. Подарунки від щирого серця. І слова вдячності були. Теж щирі, пронизані болем, надією й великою повагою.

Торгівля людьми: як себе убезпечити?

Торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, що грубо порушує права людини. Ця діяльність є найшвидше зростаючою кримінальною діяльністю у світі.

Видатки з бюджету 2024 року на освітянську галузь

Освітянська галузь є найбільш об’ємною серед інших галузей гуманітарної сфери громади. Як наслідок цього, здійснюється спрямування значного обсягу фінансового ресурсу громади на утримання установ та закладів освіти. Так, у бюджеті громади на 2024 рік на освітню галузь спрямували 159 млн 672 тис. гривень. З них на заробітну плату (з нарахуваннями) передбачається  123 млн 038 тис. грн, на оплату енергоносіїв – 21 млн 969 тис. грн.