Щиро вдячні!

   Знову висловлюємо подяку нашим сільгоспвиробникам, які у військовий час забечували та продовжують забезпечувати нас продуктами першої необхідності. Ми ніколи не були без хліба, м'яса, молока, муки та олії.

Вітання молодятам!

    Сьогодні у нашому місті радісна подія. Вперше за військовий час утворилася нова родина на Бахмаччині. Символічно, що шлюб узяли мешканці нашої громади Дмитро та Вікторія Соколовські. Він - військовий 72-ої окремої механізованої бригади, вона вірна дружина з ім'ям перемоги - Вікторія.

Вдячність землякам

   Благодійність завжди була притаманна народу. Не залишати людей у біді - риса, притаманна кожному українцю.

До відома жителів громади

   На виконання вимог Постанови КМУ від 19.03.2022 № 333 “Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг” відділом ЦНАП Бахмацької міської ради з 01 квітня здійснюватиметься прийом заяв від власників житла на виплату компенсації.

Про волонтерський центр

   Повідомляємо, що волонтерський центр, який розташовувався у приміщенні райдержадміністрації, переїхав до приміщення колишньої друкарні. Збір та роздача одягу і продуктів харчування здійснюється тепер за цією адресою.

Бахмаччина знову у жалобі...

   Учора ми втратили першого бійця добровольчого формування Бахмацької територіальної громади - Олега Олійника, 08.07.1985 р. н., який загинув учора, 26 березня, під час виконання бойового завдання поблизу села Гайворон від обстрілу рашистів.

Щиро вдячні за допомогу

   У час, коли в нашій країні війна, гострою стала проблема забезпечення населення ліками. Зірвані мости, небезпечні дороги унеможливлюють транспортування і доставку вантажів. На найближчих складах вже майже відсутні лікарські препарати, завозять їх аптечні пункти майже щоденно, але вони не забезпечують потреби населення громади. Приємно, що до вирішення такої вкрай важливої проблеми долучаються наші земляки, які пропонують свою допомогу і знаходять шляхи вирішення складних питань та використовують можливості залучення в громаду гуманітарної допомоги у вигляді ліків. Щиро вдячні бахмачанину Олександру Гаврильченку, який запропонував свою допомогу в співпраці з Волинською обласною радою та фондом "Заради дітей України", домовився про відпуск ліків для нашої громади, організував транспортування до столиці, звідки вже наш водій зміг забрати вантаж.