Спалювання листя, сміття, сухостою - це небезпечно і заборонено

     Незважаючи на те, що вже довгий час екологи та медики говорять про шкоду від спалювання листя, а законодавство України прямо забороняє його спалювати, мешканці міста та й населених пунктів громади не позбулися цієї шкідливої звички. Найчастіше спалювання залишків рослинності навесні та й восени супроводжується стійким гірким димом та пилом, який забивається в одяг та потрапляє в дихальні шляхи. Вам пощастить, якщо на вас просто залишиться запах диму. Однак, якщо у вас алергія – проблем зі здоров'ям не уникнути. А постійний контакт з димом – пряма дорога до хронічних захворювань.

Світлої пам'яті Соколова Івана Георгійовича...

     2 квітня пішов з життя Соколов Іван Георгійович. Народився 14 липня 1926 року. Був відомий своєю активною життєвою та громадянською позицією, брав дієву участь у житті колишнього Бахмацького району та Чернігівщини.

Пенсії скорочують?

     Останнім часом в деяких електронних ЗМІ поширюється інформація про те, що багатьом українцям заднім числом скорочують пенсії. Чи відповідає це дійсності?

З 1 по 30 квітня 2021 року діє "весняне" обмеження для великоваговиків

     З метою збереження та запобігання руйнування автомобільних доріг під час весняного відтавання ґрунтів земляного полотна керуючись положеннями ч.3. ст. 12, ст. 27 Закону України “Про дорожній рух”, п.4 ч.2 ст.11, п.4 ст.12, ст.321 Закону України “Про автомобільні дороги”, на підставі Порядку тимчасового обмеження або заборони руху транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів на окремих ділянках автомобільних доріг загального користування”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 27.06.2007 року № 879 “Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування” Служба автомобільних доріг у Чернігівській області згідно з розпорядженням Чернігівської обласної державної адміністрації від 31.03.2021 року № 316 “Про збереження автомобільних доріг загального користування області у весняний період 2021 року” та Наказу Служби автомобільних доріг у Чернігівській області від 01.04.2021 року № 17, відповідно обмежує рух вантажного транспорту по дорогах загального користування Чернігівської області на період з 01.04.2021 року по 30.04.2021 року у зв'язку з погодними умовами:

Із засідання позачергової сесії

     Сьогодні, 31 березня, на вимогу начальника відділення поліції № 1 Ніжинського районного відділу поліції ГУНП в Чернігівській області Миколи Омельченка щодо скасування рішення минулої сесії стосовно надання дозволу на здійснення торгівлі непродовольчою групою товарів суб'єктами підприємницької діяльності, які працюють на відкритому повітрі, на території ринку ТОВ “Колос”, міський голова Павло Шимко скликав засідання дев'ятої (позачергової) сесії Бахмацької міської ради восьмого скликання.