Депутати розглянули низку питань на черговій сесії міської ради

         Сьогоднішнє засідання восьмої сесії Бахмацької міської ради 8 скликання традиційно розпочалося з виконання Державного Гімну України та вшанування хвилиною мовчання всіх загиблих захисників української державності.

На території громади вводяться в дію карантинні обмеження “червоного” рівня

     Враховуючи рішення державної комісії ТЕБ та НС про віднесення Чернігівської області до "червоної" зони від 27 березня № 15, керуючись протокольними дорученнями позачергового засідання відповідної обласної комісії № 13 та з метою недопущення більш стрімкого поширення коронавірусної інфекції у Бахмацькій громаді вводяться обмеження “червоного” рівня. Таке рішення прийнято сьогодні на засіданні постійно діючої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Бахмацької міської ради.

Запроваджується "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19

     З 00:00 годин понеділка 29 березня на території Чернігівської області запроваджується "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Таке рішення прийняла 27 березня на позачерговому засіданні Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Година Землі - підтримаймо акцію

     Година Землі – найбільша світова ініціатива на підтримку збереження планети та сталого використання її ресурсів, що відзначається останньої суботи березня. Наразі вона припадає на 27 березня.

Статистичні дані щодо захворюваності на COVID – 19

     Станом на 26 березня у закладі КНП «Бахмацький міський центр первинної медико-санітарної допомоги» та у ФОП Тчаннікова Н.Б. та Тчанніков В.В. лікується 155 хворих, 45 – з підозрою.

Податкові питання  - тема  чергової робочої наради

     Нещодавно відбулася робоча зустріч міського голови Павла Шимка  з начальником Бахмацької ДПІ ГУ ДПС у Чернігівській області Олексієм Батьківським за участі начальника фінансового відділу  міської ради Лариси Задесенець, начальника відділу економіки, публічних закупівель та громадського транспорту виконавчого комітету  міської ради Алли Лисициної.

Про основне з робочої наради зі старостами

         Нагальні питання забезпечення функціонування Бахмацької територіальної громади обговорили під час наради зі старостами. Провів засідання міський голова Павло Шимко.

Про головне з засідання виконавчого комітету міської ради

     Сьогодні, 23 березня,  відбулося засідання виконавчого комітету Бахмацької міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Павла Шимка.  На початку засідання міський голова зазначив, що рівень захворюваності на  Covid-19 зростає, тож наголосив на необхідності дотримання карантинних обмежень та важливості вакцинації.