Статистичні дані щодо захворюваності на COVID – 19

      Станом на 23 березня  у КНП «Бахмацький міський центр первинної медико-санітарної допомоги» та у ФОП Тчаннікова Н.Б. та Тчанніков В.В. лікується 128 хворих. На стаціонарі у міській лікарні перебуває 30 хворих.

Відзначили працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

      Щорічно в Україні, у третю неділю березня, відзначається День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. Саме з цієї нагоди, напередодні, 18 березня, в Бахмацькому міському Будинку культури вшановували працю представників комунальних служб та закладів побутового обслуговування населення. Захід проходив з дотриманням карантинних обмежень.

Перші щеплення від коронавірусу провели і в Бахмацькій громаді

     Серед населення Бахмацької громади спостерігається тенденція до збільшення захворюваності на коронавірусну хворобу. Станом на 19 березня поточного року в КНП «Бахмацький міський центр первинної медико-санітарної допомоги» та у ФОП Тчаннікова Н.Б. та Тчанніков В.В. лікується 125 хворих. На стаціонарному лікуванні у міській лікарні з підтвердженим діагнозом перебуває 36 хворих.

Відсьогодні посилено карантинні заходи на території Бахмацької громади

     Відповідне рішення ухвалено на засіданні постійно діючої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Бахмацької міської ради в зв’язку зі зростанням захворюваності серед населення на грип і ГРВІ та суттєвим збільшенням кількості випадків коронавірусної хвороби порівняно з попереднім тижнем. Члени комісії керувалися відповідною постановою КМУ, рішенням обласної комісії № 9 від 16 березня 2021 року, спільними рекомендаційними рішеннями МОН і МОЗ України і, звісно, статистичними даними захворюваності, а саме: серед педагогів і учнів, про що поінформувала начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Лариса Журба.

Правильний захист рослин веде до збереження бджіл

     Однією з основних проблем для бджільництва є неконтрольоване проведення обробки сільськогосподарських угідь хімічними засобами захисту рослин. Якби не звучало пафосно, та маємо розуміти, що бджоли — наше спільне майбутнє, і зменшення їх чисельності несе за собою зменшення врожаю, а у невтішній перспективі — повну його відсутність. Водночас перелік продуктів, які використовують люди, демонструє наскільки різноманітним і корисним є бджільництво, а самі бджоли є одними з найцінніших комах у природі. У разі їх зникнення, людство також вступить у боротьбу за своє існування.

Шановні земляки!

     14 березня 2014 року, усвідомлюючи високий ризик військового вторгнення на територію материкової України та бажаючи захистити незалежність, суверенітет та територіальну цілісність своєї держави, згідно з рішенням керівництва Самооборони Майдану перші добровольці відправилися на тренувальну базу в Нових Петрівцях, що під Києвом, для проходження військової підготовки з метою подальшої участі у військових діях.

До уваги мешканців громади !

     Бахмацьке відділення КНП "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Чернігівської обласної ради" (відділення швидкої допомоги) змінило адресу розташування і знаходиться тепер по вул.Деповській м.Бахмача у колишньому приміщенні вузлової (залізничної) поліклініки.

Шановні мешканці громади!

     За інформацією начальника вокзалу станції «Бахмач-Пасажирський» повідомляємо, що АТ «Укрзалізниця» зупинку потягів № 779 «Суми – Київ, Вінниця» та № 780 «Вінниця, Київ – Суми» відновлено!