Жінка – весна, радість, любов!

   З нагоди 8 Березня у міському Будинку культури відбувся святковий концерт «Жінка – весна, радість, любов».

Вчитель року

     3 березня відбулося нагородження переможців та лауреатів першого туру всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2021». Конкурс започатковано 1995 року, метою якого є підвищення престижності професії вчителя у суспільстві, виявлення творчих компетентних педагогів в умовах розбудови Нової української школи.

Звернення до Директора Департаменту з організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень АТ «Укрзалізниця» 

     Доводимо до мешканців Бахмацької міської територіальної громади, що на останньому пленарному засіданні 6 сесії Бахмацької міської ради 8 скликання  було схвалено текст звернення до Директора Департаменту з організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень АТ «Укрзалізниця»  Пасічника Т.В. і народного депутата Анатолія Гунька, який додається. Відповідні листи зі зверненням надіслані адресатам.

Художнику Миколі Ге - 190 років

     27 лютого виповнилося 190 років від дня народження одного з блискучих представників когорти передвижників — художника Миколи Ге (1831—1894). Любителям живопису він відомий як автор хрестоматійних  історичних полотен, найвідомиших  картин з релігійної тематики "Тайна вечеря", "Совість", "Розп'яття", а також низки виразних портретів своїх сучасників.

Прийнято рішення щодо передачі залишків коштів по Бахмацькому районному бюджету

     Завдяки спільній злагодженій роботі депутатів усіх рівнів та представників органів влади 26 лютого Ніжинською районною радою було прийнято рішення "Про передачу залишків коштів по Бахмацькому районному бюджету, які склалися станом на 01 січня 2021 року".

Капітальний ремонт приймального відділення Бахмацької міської лікарні триває

     Міський голова Павло Шимко відвідав  Комунальне некомерційне підприємство «Бахмацька міська лікарня» Бахмацької міської ради, де у рамках програми Президента України «Велике будівництво» та проекту «EMERGENCY 2020» здійснюється капітальний ремонт приймального відділення.